/    /    /    /    /  

Saloos Citron 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
54
ks
Bez DPH 45 Kč

Saloos Citron 10 ml

Éterický olej Citron Saloos pomáhá pročistit a detoxikovat celý organismus. Podporuje činnost lymfatického systému a vyplavování nečistot z těla, je vhodný nejen při celulitidě a obezitě, ale i při žlučových či močových kamenech. Dodává tělu novou energii, osvěžuje a navozuje pocit pohody.

Svěží citrusová vůně má povzbuzující účinky na tělo i mysl, dodává novou energii a pocit radosti. Citron pomáhá skvěle pročistit celý organismus, posiluje činnost lymfatického systému a čistí zažívací trakt. Pomáhá rozpouštět usazené škodlivé látky v těle, jako je celulitida, usazený tuk, žlučové i močové kameny nebo cysty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu pokožky. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let.

Saloos Citron 10 ml

Éterický olej Citrón Saloos pomáha prečistiť a detoxikovať celý organizmus. Podporuje činnosť lymfatického systému a vyplavovania nečistôt z tela, je vhodný nielen pri celulitíde a obezite, ale aj pri žlčových či močových kameňoch. Dodáva telu novú energiu, osviežuje a navodzuje pocit pohody.

Svieža citrusová vôňa povzbudzujúce účinky na telo i myseľ, dodáva novú energiu a pocit radosti. Citrón pomáha skvele prečistiť celý organizmus, posilňuje činnosť lymfatického systému a čistí zažívací trakt. Pomáha rozpúšťať usadené škodlivé látky v tele, ako je celulitída, usadený tuk, žlčové aj močové kamene alebo cysty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Éterický olej Saloos pro vnitřní užití

Je esenciální olej Saloos citron opravdu 100% přírodní bio olej? Je možné ho použít i pro potravinářské ...

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz