/    /    /    /    /  

Saloos Citron 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
54
ks
Bez DPH 45 Kč

Saloos Citron 10 ml

Éterický olej Citron Saloos pomáhá pročistit a detoxikovat celý organismus. Podporuje činnost lymfatického systému a vyplavování nečistot z těla, je vhodný nejen při celulitidě a obezitě, ale i při žlučových či močových kamenech. Dodává tělu novou energii, osvěžuje a navozuje pocit pohody.

Svěží citrusová vůně má povzbuzující účinky na tělo i mysl, dodává novou energii a pocit radosti. Citron pomáhá skvěle pročistit celý organismus, posiluje činnost lymfatického systému a čistí zažívací trakt. Pomáhá rozpouštět usazené škodlivé látky v těle, jako je celulitida, usazený tuk, žlučové i močové kameny nebo cysty.

Vlna energie

Éterický olej Citron vás přímo zaplaví přívalem energie. Svěží a energizující aroma citronu vám pomůže načerpat síly. Citrusová vůně je velice příjemná, hodí se jak do domácnosti, tak do veřejných prostor, kanceláří či čekáren. Citrusové aroma výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. 

Očista pro váš organismus

Esenciální olej z citronu má velké čistící schopnosti a podporuje vyplavování škodlivých látek z těla. Je výborným pomocníkem při detoxikaci a očistě organismu. Pomáhá také při žlučových či močových kamenech a podporuje činnost lymfatického systému, čímž urychluje vyplavování tuků z těla - díky tomu působí příznivě také při celulitidě. 

Detoxikace a posílení

Éterický olej z citronu zároveň tlumí nadměrnou chuť k jídlu a může vás podpořit při snaze zhubnout. Zároveň dodává energii a pomáhá při únavě i chronického charakteru. Citron také podporuje správnou funkci trávicího traktu, pomáhá při nadýmání, plynatosti a nevolnostech. Působí jako přírodní antidepresivum a dodává optimismus a dobrou náladu. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu pokožky. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let.

Saloos Citron 10 ml

Éterický olej Citrón Saloos pomáha prečistiť a detoxikovať celý organizmus. Podporuje činnosť lymfatického systému a vyplavovania nečistôt z tela, je vhodný nielen pri celulitíde a obezite, ale aj pri žlčových či močových kameňoch. Dodáva telu novú energiu, osviežuje a navodzuje pocit pohody.

Svieža citrusová vôňa povzbudzujúce účinky na telo i myseľ, dodáva novú energiu a pocit radosti. Citrón pomáha skvele prečistiť celý organizmus, posilňuje činnosť lymfatického systému a čistí zažívací trakt. Pomáha rozpúšťať usadené škodlivé látky v tele, ako je celulitída, usadený tuk, žlčové aj močové kamene alebo cysty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Éterický olej Saloos pro vnitřní užití

Je esenciální olej Saloos citron opravdu 100% přírodní bio olej? Je možné ho použít i pro potravinářské ...

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz