/    /    /    /    /  

Siddhalepa Citronová tráva, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
200
ks
Bez DPH 165 Kč

Siddhalepa Citronová tráva, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Ájurvédský esenciální olej Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa s výtažky z citronové trávy provoní celou vaši místnost příjemně svěží vůní. Čistí mysl, odplavuje každodenní starosti a shon a podporuje dobrou náladu. Podporuje koncentraci a aktivizuje energii pro fyzickou i psychickou práci. Pomáhá také zmírňovat bolesti hlavy.

V aromaterapii se využívá zejména pro mysl trápenou různými chmurami a depresivními stavy. Jeho vůně připomíná meduňku a nejspíše také proto je také schopná vyvolat v nás pocit klidu, zmírnit podráždění, potlačit nervozitu a pomoci při problémech s usínáním. Citronela je také výborným repelentem. Provoňte s ní všechny místnosti a vašemu domovu se budou mouchy i komáři z dálky vyhýbat .

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Anebo přidejte pár kapek do horké relaxační lázně.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nepoužívejte ho na kůži nezředěný.

Siddhalepa Citronová tráva, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Ajurvédsky esenciálny olej Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa s výťažkami z citrónovej trávy prevonia celú vašu miestnosť príjemne sviežou vôňou. Čistí myseľ, odplavuje každodenné starosti a zhon a podporuje dobrú náladu. Podporuje koncentráciu a aktivuje energiu pre fyzickú i psychickú prácu. Pomáha tiež zmierňovať bolesti hlavy.

V aromaterapii sa využíva najmä pre myseľ trápenú rôznymi chmárami a depresívnymi stavmi. Jeho vôňa pripomína medovku a pravdepodobne aj preto je tiež schopná vyvolať v nás pocit pokoja, zmierniť podráždenie, potlačiť nervozitu a pomôcť pri problémoch so zaspávaním. Citronela je tiež výborným repelentom. Rozvoňajte s ňou všetky miestnosti a vášmu domovu sa budú muchy aj komáre z diaľky vyhýbať.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cymbopogon Flexuosus Herb Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com