/    /    /    /  

Klar Citronový čistič na vodní kámen 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně, Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
115
ks
Bez DPH 95 Kč

Klar Citronový čistič na vodní kámen 500 ml

Citronový čistič vodního kamene Klar účinně odstraní usazené nečistoty ze smaltovaných povrchů a dlaždiček, ale i elekrospotřebičů, jako jsou rychlovarné konvice či pračky. Díky přírodnímu složení jsou nečistoty šetrně odstraněny a nedochází k poškození povrchu.

Citronový čistič Klar využívá přirozené čistící síly ovocných kyselin. Ty účinně a navíc bez nepříjemného zápachu odstraní usazený vodní kámen, rez a jiné nečistoty. Čistič neobsahuje dráždivé chemikálie, a tak ho mohou bez obav používat také alergici i citlivé osoby.

Použití: Koncentrovaný čistič naneste přímo na znečištěnou plochu, nechte působit alespoň 10 minut a opláchněte čistou vodou. V případě silného znečištění nechte přípravek déle působit.

Tip: Prostředek můžete použít i k odstranění vodního kamene z varných konvic či kávovarů.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Citronový čistič na vodní kámen 500 ml

Citrónový čistič vodného kameňa účinne odstráni usadené nečistoty zo smaltovaných povrchov a dlaždičiek, ale aj elektrospotrebičov, ako sú rýchlovarné kanvice či práčky. Vďaka prírodnému zloženiu sú nečistoty šetrne odstránené a nedochádza k poškodeniu povrchu.

Citrónový čistič Klar využíva prirodzené čistiace sily ovocných kyselín. Tie účinne a navyše bez nepríjemného zápachu odstránia usadený vodný kameň, hrdzu a iné nečistoty. Čistič neobsahuje dráživé chemikálie, a tak ho môžu bez obáv používať takisto alergici a citlivé osoby.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Citric Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de