/    /    /    /  

English Tea Shop Coffee Cream, plechová kazeta

Značka:
Množství: 15 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
248
ks
Bez DPH 216 Kč

English Tea Shop Coffee Cream, plechová kazeta

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Černý ochucený čaj English Tea Shop Coffee Cream v sobě spojuje typickou chuť černého čaje s voňavými praženými kávovými zrnky a aromatickým kořením. Tvoří tak jedinečnou sytou chuť, která zahřeje tělo i mysl, příjemně vás naladí a zpříjemní vám chvíle odpočinku s rodinou a přáteli.

Čajová směs přináší neobvyklou kombinaci čaje s praženou kávou. Chuť černého čaje je doplněna o hřejivé tóny kávy, ale také lehce nahořklého kakaa a voňavé mírně pikantní skořice. Teplá chuť i vůně čaje vás povzbudí a příjemně naladí, šálek čaje je tak skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté podle chuti oslaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj je originálním a praktickým vánočním dárkem.

English Tea Shop Coffee Cream, plechová kazeta

Čierny ochutený čaj English Tea Shop Coffee Cream v sebe spája typickú chuť čierneho čaju s voňavými praženými kávovými zrnkami a aromatickým korením. Tvorí tak jedinečnú sýtu chuť, ktorá zahreje telo i myseľ, príjemne vás naladí a spríjemní vám chvíle oddychu s rodinou a priateľmi.

Čajová zmes prináša neobvyklú kombináciu čaju s praženou kávou. Chuť čierneho čaju je doplnená o hrejivé tóny kávy, ale tiež ľahko horkastého kakaa a voňavej mierne pikantnej škorice. Teplá chuť aj vôňa čaju vás povzbudí a príjemne naladí, šálka čaju je tak skvelým spoločníkom pre dlhé zimné večery.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý čaj1), Káva1), Kakaový prášek1), Skořice1), Světlice barvířská, Přírodní příchuť chai, Přírodní příchuť čokolády
1) Organic agriculture
i
i

obal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz