/    /    /    /    /  

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Machiato 37,5 g

Značka:
Množství: 37,5 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sladkosti pro děti, Mléčné čokolády
Certifikáty: BIO, NATURLAND
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
38
ks
Bez DPH 33 Kč

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Machiato 37,5 g

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli máte radši mléčnou, nebo bílou čokoládu, a nejraději mlsáte u šálku dobré kávy, tak je čokoládová tyčinka Bio Fairetta Machiato od firmy Gepa přesně to pravé pro vás. Vrstvu kvalitní mléčné čokolády a vrstvu lahodné bílé čokolády propojuje chuť smetanového machiata. Tyčinka je tak vhodná nejen pro zdravé mlsání vzhledem k vysoké jakosti použitých surovin, ale také třeba pro dobití energie v polovině pracovního dne. Podíl kakaa v čokoládě je minimálně 35 %.

Čokoláda je slazena třtinovým cukrem Mascobado, který byl vyprodukován na filipínském souostroví. Na rozdíl od bílého cukru není rafinovaný a zachovává si tak lepší výživnou hodnotu a také lahodnou karamelovou chuť. Obsažené ingredience jsou získávány z fair-trade ekologického zemědělství. Koupí tyčinky tak také podpoříte drobné zemědělce z rozvojových zemí.

Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a lepku. Tyčinka není vhodná pro děti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Smetanová espresso náplň (50 %): Třtinový cukr, Palmový olej, Sušené plnotučné mléko, Odstředěné sušené mléko, Káva espresso (2 %) Bílá čokoláda (30 %): Surový třtinový cukr, Kakaové máslo, Sušené plnotučné mléko, Vanilkový Extrakt Mléčná čokoláda (20 %): Sušené plnotučné mléko, Kakaové máslo, Třtinový cukr Mascobado, Kakaová hmota, Surový třtinový cukr, Vanilkový Extrakt
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
potraviny: s příchutí

Výrobce

GEPA The Fair Trade Company
GEPA-Weg 1
42327 Wuppertal
Německo
www.gepa.de