/    /    /    /    /  

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Quinua 45 g

Značka:
Množství: 45 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sladkosti pro děti, Mléčné čokolády
Certifikáty: BIO, NATURLAND
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
38
ks
Bez DPH 33 Kč

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Quinua 45 g

Čokoládová tyčinka Bio Fairetta Quinua od firmy Gepa v sobě spojuje lahodnost plné chuti mléčné čokolády a překvapení v podobě křupavých kuliček z quinoi. Díky vysoké bio kvalitě použitých surovin si můžete zamlsat bez výčitek svědomí. Quinoa se řadí mezi takzvané superpotraviny. Má vysoký obsah kompletních aminokyselin a je také významným zdrojem vitaminů a minerálů. Dopřejte si tak tyčinku spolu s ovocem jako zdravou svačinu, lehký dezert po obědě nebo kdykoliv vás přepadne chuť na nějakou malou sladkost.

Čokoláda je slazena přírodním třtinovým cukrem Mascobado, který byl vyprodukován na filipínském souostroví, což mu propůjčuje unikátní karamelovou příchuť. Na rozdíl od bílého cukru není rafinovaný, a zachovává si tak lepší výživnou hodnotu. Obsažené ingredience jsou získávány z fair-trade ekologického zemědělství. Koupí tyčinky tak také podpoříte drobné zemědělce z rozvojových zemí.

Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a lepku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sušené plnotučné mléko (24,5 %) , Kakaové máslo, Třtinový cukr Mascobado, Kakaová hmota, Surový třtinový cukr, Vanilkový Extrakt Quinoa křupinky (5%): Rýže, Quinoa (30 %) , Třtinový cukr
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
potraviny: s příchutí

Výrobce

GEPA The Fair Trade Company
GEPA-Weg 1
42327 Wuppertal
Německo
www.gepa.de