/    /    /    /    /    /  

Dolfin Čokoláda mléčná se slaným karamelem 70 g

Značka:
Množství: 70 g
Kategorie: Mléčné čokolády
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Dolfin Čokoláda mléčná se slaným karamelem 70 g

Dolfin mléčná čokoláda z karamelem ze slaného másla je určena pro ty, kteří rádi vystřídají klasické nahořklé aroma vysokoprocentních čokolád jemnější chutí čokolády mléčné. Čokoláda Dolfin je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a zaručuje výjimečný gurmánský zážitek díky použití exkluzivních neotřelých kombinací ochucujících přísad.

Ta nejlepší belgická mléčná čokoláda s obsahem kakaového másla 32% se vyznačuje velice vyváženou chutí, díky které se ihned rozplývá na jazyku a nabízí požitek pro všechny smysly. Je mimořádně vhodná pro chvíle, kdy si chcete vychutnat něco mimořádného nebo jako milá pozornost či dárek pro vaše blízké.

Zvláštní půvab této mléčné čokoládě dodává příchuť karamelu ze slaného másla, který podporuje příjemnou sladkou chuť a zároveň jako neobyčejně lahodná surovina v kombinaci s mléčnou čokoládou jistě nadchne každého milovníka sladkého potěšení. 

Tip: Obsah kakaové hmoty: 32%

Upozornění: Může obsahovat sušené ovoce a ořechy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Cukr, Kakaové máslo, Sušené plnotučné mléko, Karamel ze slaného másla (cukr, glukóza, máslo, sůl z Guérande, kondenzované mléko) (8 %) , Sojový lecitin, Přírodní vanilka
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový

Výrobce

Dolfin S.A.
Chaussée de Tubize, 59
B 1440 Wauthier-Braine
Belgie
www.dolfin.be