/    /    /    /    /    /  

Logona Color creme, měděná blond 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Krémové přírodní barvy s hennou
Produktová řada: Logona Color Creme
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
483
ks
Bez DPH 399 Kč

Logona Color creme, měděná blond 150 ml

Rostlinná barva Logona Color Creme v odstínu měděná blond propůjčuje plavým vlasům přirozeně krásnou a dlouhotrvající barvu. Obsažené kvalitní přírodní ingredience vlasy neničí, naopak jim dopřávají výživnou péči. Barva nenarušuje přirozenou pigmentaci vlasů a nepoškozuje jejich strukturu jako chemické barvy. Právě díky kombinaci vaší individuální barvy spolu s rostlinnou barvou vznikne jedinečný a přirozeně vypadající barevný odstín.

Extrakt z heny vytváří na vlasech ochranný film a pomáhá napravovat strukturu poškozených a lámavých vlasů. Má také schopnost regulovat činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodný pro ošetření suchých i mastných vlasů. Hena přirozeně posilujezpevňuje a zabraňuje vypadávání. Heřmánek v kombinaci s výtažkem z kořene rebarbory vlasy lehce zesvětlí, podporuje jejich přirozenou barvu a zároveň jim dodává zdravý lesk.

Výtažek z rozmarýnu osvěžuje mastnou pokožku hlavy a zároveň hydratuje suché délky vlasů. Zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a tím omezuje zvýšené padání vlasů a zkvalitňuje jejich růst. Jeho protizánětlivé účinky přináší úlevu svědící a podrážděné pokožce. Dále obsažený jíl dodává vlasům větší objem od kořínků a pomáhá zmírňovat tvorbu lupů.

Použití: Rostlinnou barvu lze použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Pokud jste před barvením použili lak nebo tužidlo na vlasy, doporučujeme vlasy umýt. Po tomto umytí nepoužívejte vlasový kondicionér nebo vlasovou kúru, protože pak by vlasy nemohly barvu správně přijmout. Barvu rozdělujte pravidelně pramen po prameni do vlasů. Nakonec překryjte vlasy přiloženou tepelnou čepicí a hlavu si omotejte ručníkem. Rostlinná barva může ve vlasech zůstat v rozmezí 15-90 minut, podle požadované sytosti odstínu. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlasy a umyjte je jemným šamponem.

Tip: Barva neobsahuje PPD.

Upozornění: Před použitím je vhodné si udělat test snášenlivosti na pokožce. Nepoužívejte na blond barvené vlasy. Nepoužívejte, pokud jste již měli alergickou reakci na jakoukoli jinou barvu na vlasy, pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená.

Logona Color creme, měděná blond 150 ml

Rastlinná farba Logona Color Creme v odtieni medená blond prepožičiava plavým vlasom prirodzene krásnu a dlhotrvajúcu farbu. Obsiahnuté kvalitné prírodné ingrediencie vlasy neničia, naopak im dožičia výživnú starostlivosť. Farba nenarušuje prirodzenú pigmentáciu vlasov a nepoškodzuje ich štruktúru ako chemické farby. Práve vďaka kombinácii vašej individuálnej farby spolu s rastlinnou farbou vznikne jedinečný a prirodzene vyzerajúci farebný odtieň.

Extrakt z henny vytvára na vlasoch ochranný film a pomáha naprávať štruktúru poškodených a lámavých vlasov. Má tiež schopnosť regulovať činnosť mazových žliaz vlasovej pokožky, je teda vhodný na ošetrenie suchých aj mastných vlasov. Henna prirodzene posilňuje, spevňuje a zabraňuje vypadávaniu. Harmanček v kombinácii s výťažkom z koreňa rebarbory vlasy ľahko zosvetlí, podporuje ich prirodzenú farbu a zároveň im dodáva zdravý lesk.

Výťažok z rozmarínu osviežuje mastnú pokožku hlavy a zároveň hydratuje suché dĺžky vlasov. Zlepšuje prekrvenie vlasovej pokožky a tým obmedzuje zvýšené padanie vlasov a skvalitňuje ich rast. Jeho protizápalové účinky prinášajú úľavu svrbiacej a podráždenej pokožke. Ďalej obsiahnutý íl dodáva vlasom väčší objem od korienkov a pomáha zmierňovať tvorbu lupín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Distillet Spirits Of Organic Wheat1), Glycerin, Chamomile Extract1), clay, Sugar Surfactant, Rhubarb Root Extract, Henna Extract, Xantan, Alginat, Rosemary Extract, Citric Acid, Maltodextrin, Essential Oils, Essential Oils Componets
1) Organic agriculture
i
i

barva: blond, měděná
konzistence: krémová
obal: kovový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Color Creme

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz