/    /    /    /    /    /  

Logona Color creme, nugátová hnědá 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Krémové přírodní barvy s hennou
Produktová řada: Logona Color Creme
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
483
ks
Bez DPH 399 Kč

Logona Color creme, nugátová hnědá 150 ml

Rostlinná barva Color Creme Logona v nugátově hnědém odstínu propůjčuje středně blond až hnědým vlasům přirozeně krásnou a dlouhotrvající barvu. Obsažené kvalitní přírodní ingredience vlasy neničí, naopak jim dopřávají výživnou péči. Barva nenarušuje přirozenou pigmentaci vlasů a nepoškozuje jejich strukturu jako chemické barvy. Právě díky kombinaci vaší individuální barvy spolu s rostlinnou barvou vznikne jedinečný a přirozeně vypadající barevný odstín.

Extrakt z heny vytváří na vlasech ochranný film a pomáhá napravovat strukturu poškozených a lámavých vlasů. Má také schopnost regulovat činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodný pro ošetření suchých i mastných vlasů. Hena vlasy přirozeně posilujezpevňuje a zabraňuje jejich padání.

Výtažek z dubové kůry podporuje přirozeně hnědý barevný odstín a zároveň vlasy regeneruje a pomáhá předcházet jejich zvýšené ztrátě. Dále obsažený jíl dodává větší objem už od kořínků, zmírňuje tvorbu lupů a uklidňuje svědění či pálení podrážděné pokožky.

Použití: Rostlinnou barvu lze použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Pokud jste před barvením použili lak nebo tužidlo na vlasy, doporučujeme vlasy umýt. Po tomto umytí nepoužívejte vlasový kondicionér nebo vlasovou kúru, protože pak by vlasy nemohly barvu správně přijmout. Barvu rozdělujte pravidelně pramen po prameni do vlasů. Nakonec překryjte vlasy přiloženou tepelnou čepicí a hlavu si omotejte ručníkem. Rostlinná barva může ve vlasech zůstat v rozmezí 15-120 minut, podle požadované sytosti odstínu. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlasy a umyjte je jemným šamponem.

Tip: Barva neobsahuje PPD.

Upozornění: Před použitím je vhodné si udělat test snášenlivosti na pokožce. Nepoužívejte na blond barvené vlasy. Nepoužívejte, pokud jste již měli alergickou reakci na jakoukoli jinou barvu na vlasy, pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená.

Logona Color creme, nugátová hnědá 150 ml

Rastlinná farba Color Creme Logona v nugátovo hnedom odtieni prepožičiava stredne blond až hnedým vlasom prirodzene krásnu a dlhotrvajúcu farbu. Obsiahnuté kvalitné prírodné ingrediencie vlasy neničia, naopak im dožičia výživnú starostlivosť. Farba nenarušuje prirodzenú pigmentáciu vlasov a nepoškodzuje ich štruktúru ako chemické farby. Práve vďaka kombinácii vašej individuálnej farby spolu s rastlinnou farbou vznikne jedinečný a prirodzene vyzerajúci farebný odtieň.

Extrakt z henny vytvára na vlasoch ochranný film a pomáha naprávať štruktúru poškodených a lámavých vlasov. Má tiež schopnosť regulovať činnosť mazových žliaz vlasovej pokožky, je teda vhodný na ošetrenie suchých aj mastných vlasov. Henna vlasy prirodzene posilňuje, spevňuje a zabraňuje ich vypadávaniu.

Výťažok z dubovej kôry podporuje prirodzene hnedý farebný odtieň a zároveň vlasy regeneruje a pomáha predchádzať ich zvýšenej strate. Ďalej obsiahnutý íl dodáva väčší objem od korienkov, zmierňuje tvorbu lupín a upokojuje svrbenie či pálenie podráždenej pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Distillet Spirits Of Organic Wheat1), Sugar Surfactant, Glycerin, clay, Henna Extract, Erythrulosis, Sugar Alcohol, Xantan, Maltodextrin, Oak Bark Extact, Alginat, Sodium Citrate, Citric Acid, Essential Oils, Essential Oils Componets, Mineral Color Pigments
1) Organic agriculture
i
i

barva: hnědá, nugátová
konzistence: krémová
obal: kovový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Color Creme
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz