/    /    /    /    /    /  

Logona Color creme, týk 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Krémové přírodní barvy s hennou
Produktová řada: Logona Color Creme
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
483
ks
Bez DPH 399 Kč

Logona Color creme, týk 150 ml

Rostlinná barva Color Creme Logona v odstínu týk propůjčuje blond až tmavě hnědým vlasům přirozeně krásný a dlouhotrvající barevný odstín. Obsažené kvalitní přírodní ingredience vlasy neničí, naopak jim dopřávají výživnou péči. Barva nenarušuje přirozenou pigmentaci vlasů a nepoškozuje jejich strukturu jako chemické barvy. Právě díky kombinaci vaší individuální barvy spolu s rostlinnou barvou vznikne jedinečný a přirozeně vypadající barevný odstín.

Extrakt z heny vytváří na vlasech ochranný film a pomáhá napravovat strukturu poškozených a lámavých vlasů. Má také schopnost regulovat činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodný pro ošetření suchých i mastných vlasů. Henna vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje jejich padání.

Výtažek z rozmarýnu osvěžuje mastnou pokožku hlavy a zároveň hydratuje suché délky vlasů. Zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a tím omezuje zvýšené padání vlasů a zkvalitňuje jejich růst. Jeho protizánětlivé účinky přináší úlevu svědící a podrážděné pokožce. Dále obsažený jíl dodává vlasům větší objem od kořínků a pomáhá zmírňovat tvorbu lupů.

Použití: Rostlinnou barvu lze použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Pokud jste před barvením použili lak nebo tužidlo na vlasy, doporučujeme vlasy umýt. Po tomto umytí nepoužívejte vlasový kondicionér nebo vlasovou kúru, protože pak by vlasy nemohly barvu správně přijmout. Barvu rozdělujte pravidelně pramen po prameni do vlasů. Nakonec překryjte vlasy přiloženou tepelnou čepicí a hlavu si omotejte ručníkem. Rostlinná barva může ve vlasech zůstat v rozmezí 15-120 minut, podle požadované sytosti odstínu. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlasy a umyjte je jemným šamponem.

Tip: Barva neobsahuje PPD.

Upozornění: Před použitím je vhodné si udělat test snášenlivosti na pokožce. Nepoužívejte na blond barvené vlasy. Nepoužívejte, pokud jste již měli alergickou reakci na jakoukoli jinou barvu na vlasy, pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená.

Logona Color creme, týk 150 ml

Rastlinná farba Color Creme Logona v odtieni teak prepožičiava blond až tmavo hnedým vlasom prirodzene krásny a dlhotrvajúci farebný odtieň. Obsiahnuté kvalitné prírodné ingrediencie vlasy neničia, naopak im dožičia výživnú starostlivosť. Farba nenarušuje prirodzenú pigmentáciu vlasov a nepoškodzuje ich štruktúru ako chemické farby. Práve vďaka kombinácii vašej individuálnej farby spolu s rastlinnou farbou vznikne jedinečný a prirodzene vyzerajúci farebný odtieň.

Extrakt z henny vytvára na vlasoch ochranný film a pomáha naprávať štruktúru poškodených a lámavých vlasov. Má tiež schopnosť regulovať činnosť mazových žliaz vlasovej pokožky, je teda vhodný na ošetrenie suchých aj mastných vlasov. Henna vlasy prirodzene posilňuje, spevňuje a zabraňuje ich vypadávaniu.

Výťažok z rozmarínu osviežuje mastnú pokožku hlavy a zároveň hydratuje suché dĺžky vlasov. Zlepšuje prekrvenie vlasovej pokožky a tým obmedzuje zvýšené padanie vlasov a skvalitňuje ich rast. Jeho protizápalové účinky prinášajú úľavu svrbiacej a podráždenej pokožke. Ďalej obsiahnutý íl dodáva vlasom väčší objem od korienkov a pomáha zmierňovať tvorbu lupín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Distillet Spirits Of Organic Wheat1), Sugar Surfactant, Glycerin, clay, Henna Extract, Erythrulosis, Sugar Alcohol, Xantan, Maltodextrin, Rosemary Extract, Alginat, Sodium Citrate, Citric Acid, Essential Oils, Essential Oils Componets
1) Organic agriculture
i
i

barva: týková
konzistence: krémová
obal: kovový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Color Creme
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz