/    /    /    /    /    /  

Logona Color plus, příprava před barvením 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Krémové přírodní barvy s hennou
Produktová řada: Logona Hair Color
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
284
ks
Bez DPH 235 Kč

Logona Color plus, příprava před barvením 150 ml

Logona Color Plus důkladně očišťuje a odmašťuje vlasy od zbytků pěsticích a stylingových přípravků, lupů a ostatních nečistot. Obsahuje rostlinné složky s přirozeně čisticím efektem. Optimálně tak připravuje povrch vlasu na přijetí barvy. Výsledný barevný efekt je pak intenzivnější, vyrovnanější a déletrvající.

Obsažená zelená minerální zem má velkou absorbční schopnost. Váže na sebe nečistoty a vysušuje přebytečný maz. Do hloubky tak detoxikuje a čistí nejen vlasy, ale také pokožku hlavy. Přirozeně také posiluje vlasy, zaceluje jejich poškozenou strukturu a pomáhá je preventivně chránit před dalším poškozením.

Extrakt z březových lístků díky svým prokrvujícím účinkům na vlasovou pokožku zlepšuje dodávání živin ke kořínkům vlasů a tím i zkvalitňuje růst samotných vlasů a zabraňuje jejich předčasnému vypadávání. Zároveň dezinfikuje, působí mírně antibakteriálně, a zabraňuje tak množení bakterií, které způsobují tvorbu lupů.

Použití: Naneste na suché nebo mokré vlasy štětcem či hřebenem. Nechejte 10-15 minut působit a poté důkladně opláchněte.

Logona Color plus, příprava před barvením 150 ml

Logona Color Plus dôkladne očisťuje a odmasťuje vlasy od zvyškov ošetrujúcich a stylingových prípravkov, lupín a ostatných nečistôt. Obsahuje rastlinné zložky s prirodzene čistiacim efektom. Optimálne tak pripravuje povrch vlasu na prijatie farby. Výsledný farebný efekt je potom intenzívnejší, vyrovnanejší a dlhotrvajúci.

Obsiahnutá zelená minerálna zem má veľkú absorpčnú schopnosť. Viaže na seba nečistoty a vysušuje prebytočný maz. Do hĺbky tak detoxikuje a čistí nielen vlasy, ale aj pokožku hlavy. Prirodzene tiež posilňuje vlasy, zaceľuje ich poškodenú štruktúru a pomáha ich preventívne chrániť pred ďalším poškodením.

Extrakt z brezových lístkov vďaka svojim prekrvujúcimi účinkom na vlasovú pokožku zlepšuje dodávanie živín ku korienkom vlasov a tým aj skvalitňuje rast samotných vlasov a zabraňuje ich predčasnému vypadávaniu. Zároveň dezinfikuje, pôsobí mierne antibakteriálne a zabraňuje tak množeniu baktérií, ktoré spôsobujú tvorbu lupín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Bentonite, Alcohol1), Glycerin, Coco Glucoside, Xantan Gum, Betula Alba Leaf Extract1), Parfum (Essential Oil), Limonene
1) Organic agriculture
i
i

barva: neutrální
konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Hair Color
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz