/    /    /    /  

Weleda Combudoron tinktura 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přípravky po opalování, Podrážděná pokožka, Přírodní léčba zranění
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
311
ks
Bez DPH 257 Kč

Weleda Combudoron tinktura 50 ml

Tinktura Weleda Combudoron zklidňuje a dezinfikuje podrážděnou spálenou pokožku díky obsahu rostlinných výtažků a alkoholu. Obklady s tinkturou je vhodné aplikovat na začervenalou pokožku po nadměrném slunění, při drobných spáleninách i po bodnutí hmyzem.

Díky výtažkům z arniky a kopřivy se pokožka rychleji zklidní a přestane pálit a štípat. Rostlinné výtažky zmírní bolest, podpoří rychlejší regeneraci pleti a zabrání vzniku zánětu.

Tinktura Combudoron podrážděné či spálené místo účinně vydezinfikuje, znecitliví, zmírní bolest a urychlí regeneraci postižené pokožky.

Rychlá pomoc

Tinktura Combudoron od Weledy je produkt, který se vám bude hodit, vejde se do každé kabelky či tašky a zachrání vás v mnoha situacích. Tato dezinfekční a zklidňující tinktura je efektivní první pomocí při spálení či podráždění pokožky, pomůže také při bodnutí hmyzem či drobných poraněních. Univerzální roztok využije celá rodina, proto se hodí i do vaší domácí lékárničky.

Doma i na cestách

Combudoron tinktura je také skvělým společníkem pro cestování, kde se může snadno přihodit něco nečekaného. Účinná tinktura v praktickém balení vám ušetří místo v zavazadle. Combudoron tinktura je tvořena pouze přírodními ingrediencemi, proto je skvělou alternativou ke klasickým zklidňujícím produktům, které jsou ovšem plné syntetických složek.

Přírodní ingredience

Tinktura Combudoron ihned uleví podrážděné pokožce, zmírňuje zarudnutí či nepříjemné svědění. Díky obsahu alkoholu pokožku ihned dezinfikuje a brání množení mikroorganismů. Je tak účinnou prevencí proti zánětům. Výtažek z arniky podporuje regeneraci tkání a urychluje hojení, zatímco extrakt z kopřivy pokožku zklidňuje a zmírňuje podráždění. 

Použití: Tinkturu zředěnou s vodou v poměru 1:10 (1 lžíce tinktury, 10 lžic vody) aplikujte pomocí obkladů na postižené místo. Obklady vyměňujte až do zmírnění bolestí.

Upozornění: Nepoužívejte při alergii na arniku. Neaplikujte na porušenou poraněnou pokožku a otevřené rány.

Weleda Combudoron tinktura 50 ml

Tinktúra Weleda Combudoron upokojuje a dezinfikuje podráždenú spálenú pokožku vďaka obsahu rastlinnýh výťažkov a alkoholu. Obklady s tinktúrou je vhodné aplikovať na začervenanú pokožku po nadmernom slnení, pri drobných spáleninách aj po bodnutí hmyzom.

Vďaka výťažkom z arniky a žihľavy sa pokožka rýchlejšie upokojí a prestane páliť a štípať. Rastlinné výťažky zmiernia bolesť, podporia rýchlejšiu regeneráciu pleti a zabránia vzniku zápalu.

Tinktúra Combudoron podráždené či spálené miesto účinne vydezinfikuje, znecitliví, zmierni bolesť a urýchli regeneráciu postihnutej pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Výtažek z arniky, Výtažek z kopřivy, Alkohol
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz