/    /    /    /  

Superionherbs Cordyceps Housenice čínská

Značka:
Množství: 4*90 kapslí
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Superionherbs Cordyceps Housenice čínská

Cordyceps Superionherbs se skládá jak z houby, která představuje rostlinnou říši, tak i z larvy, která pochází z říše živočišné. Přeloženo do dnešní mluvy je Cordyceps 2v1 a díky tomu účinně posiluje yang i yin. Nejefektivněji pak působí na ledvinovou esenci jing, což je nejdůležitější část našeho organismu odpovídající za stav těla, ducha i mysli.

Obrazně řečeno je ledvinová esence voskem naší svíčky života, která postupně a nezadržitelně hoří, ubývá a vyčerpává se.

Tradiční čínská medicína nabízí velmi málo prostředků, které by doplňovaly esenci ledvin jing. Cordyceps toto splňuje a vzhledem ke svým neobyčejným schopnostem regeneruje organismus vyčerpaný nemocemi, léky či fyzickou nebo duševní prací. Tablety Cordyceps jsou vhodné i pro zdravého člověka jako doplněk stravy udržující celostní zdraví organismu. Cordyceps nejen příspívá k dlouhověkosti, ale také zvyšuje kvalitu běžného života.

Cordyceps Superionherbs je pěstován v podmínkách simulujích podmínky přirozeného výskytu divokého Cordycepsu - teplota, rosný bod, nadmořská výška - a dosahuje díky tomu vysoké účinnosti.

Použití: Kapsle užívejte nejlépe ráno a večer na lačno.

Dávkování: 1 - 2 kapsle zapijte vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 500 mg Cordyceps CS-4 extract, Hovězí želatina
i
i

obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce

Pharmacopea Ltd., London
Pharmacopea s.r.o., Rybná 716
110 00 Praha 1
Česká republika
www.superionherbs.cz