/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Cosm´etika

Značka Cosm´etika

Cosm’etika je českou značkou přírodní dekorativní kosmetiky. Vznikla v roce 2011 v lednu v Miláně. Hlavním cílem bylo vytvořit přírodní kosmetiku se 100% čistým složením tak, aby uspokojila i nároky moderní doby na dlouhotrvající a barevné líčení. Produkty jsou vyráběny s ohledem na ekologickou udržitelnost, neobsahují suroviny z mrtvých zvířat, a jsou tak vhodné i pro vegetariány a vegany. Na první pohled vás produkty této značky určitě zaujmou svými papírovými 100% recyklovatelnými obaly, které jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů.

Název Cosm’etika vznikl ze spojení slov Cosmetic a Ethic. Tak je na první pohled jasné, že výrobek s touto značkou splňuje etické standardy, nebyl testován na zvířatech, byl vyroben s ohledem na ekologii a s podporou bio produkce. V roce 2012 získala značka Cosm’etika českou majitelku, výroba ovšem stále zůstala a i v budoucnu zůstane v Itálii. Produkty značky jsou držitelem ochranné známky Vegan a také obdržely český certifikát CPK - certifikovaná přírodní kosmetika.

Řazení: Certifikát:
289
Přírodní barva na vlasy v atraktivním burgundském odstínu působí elegantně a navíc pečuje o vaše vlasy díky rostlinným extraktům.
289
Černý odstín barvy na vlasy je opravdu intenzivní a sytě pigmentovaný. Barva na vlasy dodá vašim vlasům navíc lesk a potřebnou regenerační péči.
289
Barva na vlasy z čistě přírodních surovin dodá vlasům teplý vínový odstín, posílí je a obalí jejich vlákna ochrannou vrstvou, která jim dodá lesk, h
Cosm´etika Barva na vlasy Henna 100 g
199
Čistá přírodní henna obarví vaše vlasy hnědým odstínem se zrzavými a načervenalými odlesky a dodá jim pružnost.
289
Sytý hnědý odstín barvy na vlasy s cennými přírodními výtažky. Barva se velice snadno nanáší a regeneruje vlasy.
199
Černý odstín přírodní barvy na vlasy s modrými odlesky obarví vaše vlasy a zároveň jim poskytne hloubkovou péči.
289
Jahodová blond je jedním z nejvíce trendy odstínů a díky hřejivému podtónu sluší opravdu všem. Díky rostlinným výtažkům navíc pečuje o vlasy.
289
Kaštanový odstín barvy na vlasy s výtažky z henny a dalších rostlin pečuje o vaše vlasy a dodává jim výživu již během barvení.
289
Přírodní prášková barva na vlasy s výtažkem z henny a dalších rostlin posiluje vaše vlasy a dodá jim sexy mahagonový odstín.
289
Ozvláštněte svou hnědou barvu na vlasy svěžími měděnými odlesky a poskytněte jim také hloubkovou péči díky výtažkům z henny.
289
Barva v odstínu popelavá blond propůjčí vlasům krásnou blond barvu bez červených odlesků a zároveň o ně pečuje, aby měly zdravý vzhled.
289
100% přírodní barva na vlasy bez obsahu henny dodá vašim vlasům světle blonďatý odstín a zároven jim poskytuje péči pro jejich krásný vzhled.
Cosm´etika Barva na vlasy Tmavě hnědá 100 g
289
Klasický tmavě hnědý odstín barvy na vlasy je nestárnoucí klasikou a podtrhne vaši přirozenou krásu díky zlatavým čokoládovým odleskům.
289
Výrazný vínově červený odstín přírodní barvy na vlasy rozzáří vaše vlasy tisící zlatavých odlesků a zároveň je posílí.
289
Zlatavá blond prozáří vaše vlasy teplými odlesky a díky obsahu rostlinných ingrediencí posiluje strukturu vlasového vlákna.
299
Bronzer v půvabném matném odstínu dodá vaší tváři opálený vzhled a dá se s ním také snadno konturovat pro vytvarování obličeje.
299
Kompaktní pudr ve světlém odstínu dokonale zmatní pleť, zafixuje váš make-up a dokáže zakrýt i drobné nedokonalosti.
299
Středně světlý odstín kompaktního pudru dodá pokožce matný vzhled a pečuje o ni díky obsahu minerálů a dalších přírodních složek.
1-18 z 28prvníposlednívpřed