/    /    /    /  

Diochi Cymbopogon citratus (citronela) 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník, Cukrovka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Cymbopogon citratus (citronela) 100 g

Osvěžující čaj Diochi z listů citronely má pozitivní účinky na zažívání, podporuje správnou činnost žlučníku a celkově harmonizuje zažívací trakt. Citronela má antibkateriální, antivirové a antioxidační účinky, pomáhá při alergiích, působí pozitivně na zvýšený krevní tlak a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému. Díky antibakteriálním vlastnostem podporuje léčbu kožních onemocnění.

Listy Cymbopogon Citratus obsahují množství léčivých látek, které přispívají ke správné činnosti žaludku, podporují tvorbu žaludečních šťáv a harmonizují činnost jater i žlučníku. Příznivě ovlivňuje zvýšený krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi a podporuje zdraví srdce i celého oběhového systému. Citronela působí antibakteriálně, eliminuje výskyt mykóz i plísní na pokožce i uvnitř těla.

Příprava: 2-3 lžičky čajové směsi nasypte do studené vody a přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Cymbopogon citratus (citronela) 100 g

Osviežujúci čaj Diochi z listov vôňovca - citronely má pozitívne účinky na trávenie, podporuje správnu činnosť žlčníka a celkovo harmonizuje zažívací trakt. Citronela má antibakteriálne, antivírusové a antioxidačné účinky, pomáha pri alergiách, pôsobí pozitívne na zvýšený krvný tlak a podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam podporuje liečbu kožných ochorení.

Listy Cymbopogon citratus obsahujú množstvo liečivých látok, ktoré prispievajú k správnej činnosti žalúdka, podporujú tvorbu žalúdočných štiav a harmonizujú činnosť pečene aj žlčníka. Priaznivo ovplyvňujú zvýšený krvný tlak, znižujú hladinu cukru v krvi a podporujú zdravie srdca aj celého obehového systému. Citronela pôsobí antibakteriálne, eliminuje výskyt mykóz a plesní na pokožke aj vnútri tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cymbopogon Citratus Leaf
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz