/    /    /    /    /  

Saloos Cypřiš 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Cypřiš 5 ml

Éterický olej Cypřiš Saloos má v aromaterapii uklidňující účinky na tělo i mysl. Pomáhá při nadměrném stresu a nervovém vypětí, působí lehce sedativně a eliminuje pocity nejistoty. Osvěžuje a dezinfikuje vzduch, usnadňuje dýchání při nachlazení. Je vhodný i při ženských problémech, mírní příznaky premenstruačního syndromu a celkově urychluje průběh menstruace.

Cypřiš má svěží lehce nasládlou dřevitou vůni s mírnými podtóny citrusových plodů. Jemná vůně má sedativní účinky, přináší dobrou náladu a působí antidepresivně. Posiluje nervy a podporuje důvěru ve chvílích nejistoty. Působí skvěle antisepticky a dezodoračně, utišuje bolest a pomáhá při zánětech močového měchýře. Pro ženy je skvělá v průběhu menopauzy i před menstruací, zrychluje menstruační krvácení.

Příjemná vůně

Éterický olej s cypřišem od Saloos vyniká svou lahodnou dřevitou a smyslnou vůní, která krásně provoní vaši domácnost či kancelář a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Díky citrusovému podtónu navíc energizuje tělo i mysl a zároveň dodává dobrou náladu. Cypřiš můžete používat samostatný nebo jej smíchat s jinými éterickými oleji pro unikátní vůni.

Proti stresu a napětí

Vůně cypřiše je skvělou volbou v náročných obdobích. Pomáhá harmonizovat psychiku a zmírňovat nepříjemné dopady stresu na lidský organismus. Zmírňuje pocit vnitřní tenze a napětí a pomůže vám se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne. Má mírné sedativní účinky, pomáhá při úzkostech a nervozitě a dopřeje vaší duši chvíli klidu.

Nejen pro ženy

Éterický olej z cypřiše má velký význam také při ženských problémech. Pomáhá vyrovnávat hormonální dybsalanci a zmírňuje vedlejší účinky hormonální nerovnováhy. Uleví vám při menstruačních bolestech, zrychluje menstruační krvácení a má příznivý vliv také při menopauze. Zároveň má antiseptické účinky a uplatní se i při opakovaných zánětech močových cest.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nepoužívejte při vysokém krevním tlaku a při epilepsii.

Saloos Cypřiš 5 ml

Éterický olej Cyprus Saloos v aromaterapii upokojujúce účinky na telo i myseľ. Pomáha pri nadmernom strese a nervovom vypätí, pôsobí ľahko sedatívne a eliminuje pocity neistoty. Osviežuje a dezinfikuje vzduch, uľahčuje dýchanie pri nachladnutí. Je vhodný aj pri ženských problémoch, mierni príznaky predmenštruačného syndrómu a celkovo urýchľuje priebeh menštruácie.

Cyprus má sviežu ľahko sladkastú drevitú vôňu s miernymi podtónmi citrusových plodov. Jemná vôňa sedatívne účinky, prináša dobrú náladu a pôsobí antidepresívne. Posilňuje nervy a podporuje dôveru vo chvíľach neistoty. Pôsobí skvele antisepticky a dezodoračne, utišuje bolesť a pomáha pri zápaloch močového mechúra. Pre ženy je skvelá v priebehu menopauzy aj pred menštruáciou, zrýchľuje menštruačné krvácanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz