/    /    /    /  

Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

Značka:
Množství: 90 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže, Cukrovka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
736
ks
Bez DPH 640 Kč

Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

Cytonic Diochi je přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy, který obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě pro maximální účinek a snadnou biologickou dostupnost. Podporuje přirozené metabolické pochody v organismu, působí na energetické dráhy a harmonizuje tělesné procesy díky vyvážené směsi bioaktivních látek a minerálů.

Preparát obsahuje cenný výtažek z jihoamerické rostliny Maytenus Ilicifolia, jež vyniká svými revitalizačními účinky a je používána v tradiční medicíně již po staletí. Tato bylina má vysoké hojící schopnosti a je prospěšná při celé řadě vnitřních i vnějších onemocnění. Přípravek Cytonic tak působí příznivě mimojiné při onemocněních pohybového aparátu, celkově pomáhá zlepšit stav kostí a kloubů a zvyšuje kvalitu vlasů a nehtů.

Rostlinné fytolátky obsahují vysoké množství zdraví prospěšných antioxidantů, jež napomáhají chránit buňky před negativním působením vnějšího prostředí a minimalizují škodlivý vliv volných radikálů. Tím pomáhají zpomalovat stárnutí a posilovat regenerační schopnosti organismu. Přípravek Cytonic tak příznivě přispívá k dodání energie a navrácení fyzické i psychické vitality. 

Použití: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 1-3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, uchovejte mimo jejich dosah.

Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

Cytonic Diochi je prírodný bioinformačný multiminerálový doplnok stravy, ktorý obsahuje vyváženú skladbu prírodných koloidných minerálov v organickej forme pre maximálny účinok a ľahkú biologickú dostupnosť. Podporuje prirodzené metabolické pochody v organizme, pôsobí na energetické dráhy a harmonizuje telesné procesy vďaka vyváženej zmesi bioaktívnych látok a minerálov.

Preparát obsahuje cenný výťažok z juhoamerickej rastliny Maytenus ilicifolia, ktorá vyniká svojimi revitalizačnými účinkami a je používaná v tradičnej medicíne už po stáročia. Táto bylina má vysoké hojace schopnosti a je prospešná pri celom rade vnútorných aj vonkajších ochorení. Prípravok Cytonic tak pôsobí priaznivo okrem iného pri ochoreniach pohybového aparátu, celkovo pomáha zlepšiť stav kostí a kĺbov a zvyšuje kvalitu vlasov a nechtov.

Rastlinné fytolátky obsahujú vysoké množstvo zdraviu prospešných antioxidantov, ktoré napomáhajú chrániť bunky pred negatívnym pôsobením vonkajšieho prostredia a minimalizujú škodlivý vplyv voľných radikálov. Tým pomáhajú spomaľovať starnutie a posilňovať regeneračné schopnosti organizmu. Prípravok Cytonic tak priaznivo prispieva k dodaniu energie a navráteniu fyzickej aj psychickej vitality.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Maytenus Ilicifolia Extract, Gelatin
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz