/    /    /    /  

Energy Cytosan dual pack

Značka:
Množství: 180 kapslí
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1670
ks
Bez DPH 1452 Kč

Energy Cytosan dual pack

Kapsle Cytosan Energy regenerují celý organismus díky obsahu humátů, vyskytujících se například v rašelině. Cytosan pozitivně ovlivňuje dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a také dráhu řídící. Chrání buňky před působením volných radikálů, zpomaluje stárnutí organismu a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému.

Směs organických sloučenin obsažených v kapslích napomáhá zdraví celého organismu, posiluje jeho imunitu a odolnost před virovými i bakteriálními infekcemi. Působí pozitivně při zánětlivých stavech dutiny ústní, hltanu, žaludku, ale i tenkého a tlustého střeva. Kapsle jsou vhodným potravinovým doplňkem při žaludečních a dvanácterníkových vředech, ale také artróze, artritidě a kloubních obtížích.

Cytosan podporuje léčbu zánětlivých projevů na pokožce, jako je akné, lupénka, nejrůznější ekzémy i alergie. Pozitivně působí i proti chronickému únavovému syndromu a nedostatku energie, pomáhá lépe se vyrovnat s nemocemi a brání jejich případnému návratu. Tělo regeneruje, posiluje a vyplavuje z něj škodlivé látky.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1 kapsli denně, děti do 6 let 1/2 kapsle. Užívejte 2 - 4 týdny a poté udělejte týdenní pauzu.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Energy Cytosan dual pack

Kapsuly Cytosan Energy regenerujú celý organizmus vďaka obsahu humátov vyskytujúcich sa napríklad v rašeline. Cytosan pozitívne ovplyvňuje dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny a takisto dráhu riadiacu. Chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov, spomaľuje starnutie organizmu a podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému.

Zmes organických zlúčenín obsiahnutých v kapsulách napomáha zdraviu celého organizmu, posilňuje jeho imunitu a odolnosť voči vírusovým a bakteriálnym infekciám. Pôsobí pozitívne pri zápalových procesoch dutiny ústnej, hltanu, žalúdka, ale aj tenkého a hrubého čreva. Kapsuly sú vhodným potravinovým doplnkom pri žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, no takisto artróze, artritíde a ťažkostiach s kĺbmi.

Cytosan podporuje liečbu zápalových prejavov na pokožke, ako je akné, lupienka, najrôznejšie ekzémy a alergie. Pozitívne pôsobí aj proti chronickému únavovému syndrómu a nedostatku energie, pomáha lepšie sa vyrovnať s chorobami a bráni ich prípadnému návratu. Telo regeneruje, posilňuje a vyplavuje z neho škodlivé látky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Cytosan | 12.5.2014 20:28:35 | Pavlína

Můj dotaz se týká Cytosanu..Kdo již ho využíval?Může podat jeho výsledky?Ráda bych jej vyzkoušela.Bude někdo znát ,odpovědi k tomuto výrobku?Neb společnost -ENERGY Group..Je ochotná k tomuto podat doporučení?

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lignohumát draselný, Želatina, Silymarin, Kyselina jantarová, Brilantní modř FCF, Ponceau 4R, Chinolinová žluť, Žluť SY, Oxid titaničitý
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz