/    /    /    /  

Energy Cytosan 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Játra a žlučník
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
997
ks
Bez DPH 867 Kč

Energy Cytosan 90 kapslí

Kapsle Cytosan Energy regenerují celý organismus díky obsahu humátů, vyskytujících se například v rašelině. Cytosan pozitivně ovlivňuje dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a také dráhu řídící. Chrání buňky před působením volných radikálů, zpomaluje stárnutí organismu a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému.

Směs organických sloučenin obsažených v kapslích napomáhá zdraví celého organismu, posiluje jeho imunitu a odolnost před virovými i bakteriálními infekcemi. Působí pozitivně při zánětlivých stavech dutiny ústní, hltanu, žaludku, ale i tenkého a tlustého střeva. Kapsle jsou vhodným potravinovým doplňkem při žaludečních a dvanácterníkových vředech, ale také artróze, artritidě a kloubních obtížích.

Cytosan podporuje léčbu zánětlivých projevů na pokožce, jako je akné, lupénka, nejrůznější ekzémy i alergie. Pozitivně působí i proti chronickému únavovému syndromu a nedostatku energie, pomáhá lépe se vyrovnat s nemocemi a brání jejich případnému návratu. Tělo regeneruje, posiluje a vyplavuje z něj škodlivé látky.

Posílení celého organismu

Kapsle Cytosan jsou přírodním doplňkem stravy, který je ideální v kombinaci se zdravým životním stylem, ale podpoří vás i ve chvílích, kdy své tělo příliš namáháte nebo trpíte nadměrným stresem. Kapsle obsahují humáty, látky nacházející se například v rašelině, které jsou schopné přenášet výživu a prospěšné složky v celém organismu.

Podpora detoxikace

Kapsle Cytosan mají vliv na regeneraci mnoha systémů lidského organismu a pomáhají z těla odplavovat potenciálně škodlivé či nadbytečné látky. Díky tomu organismus šetrně čistí a zlepšují metabolické pochody v něm. Kapsle Cytosan podporují detoxikaci celého těla a urychlují jeho přirozenou revitalizaci.

Antioxidanty a kardiovaskulární systém

Cytosan působí na ty nejdůležitější orgány lidského těla. Pomáhá posilovat  kardiovaskulární systém a přispívá ke zdravému stavu srdce a cév. Působí proti volným radikálům, které jsou původci stárnutí organismu, a tím zpomaluje degenerativní procesy. Navrací vašemu tělo život a potřebnou energii i v náročných obdobích.

Zdravá kůže i trávení

Kapsle Cytosan mají příznivý vliv také na trávicí trakt a pomáhají harmonizovat trávicí procesy. Působí podpůrně při obtížích týkajících se funkce žaludku, žlučníku a tenkého či tlustého střeva. Zároveň obsahují přirozeně protizánětlivé složky a podporují regeneraci pokožky při onemocněních, jako je akné či lupénka. Cytosan pomáhá také při chronické únavě a bolestech hlavy.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1 kapsli denně, děti do 6 let 1/2 kapsle. Užívejte 2 - 4 týdny a poté udělejte týdenní pauzu.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Energy Cytosan 90 kapslí

Kapsuly Cytosan Energy regenerujú celý organizmus vďaka obsahu humátov vyskytujúcich sa napríklad v rašeline. Cytosan pozitívne ovplyvňuje dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny a takisto dráhu riadiacu. Chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov, spomaľuje starnutie organizmu a podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému.

Zmes organických zlúčenín obsiahnutých v kapsulách napomáha zdraviu celého organizmu, posilňuje jeho imunitu a odolnosť voči vírusovým a bakteriálnym infekciám. Pôsobí pozitívne pri zápalových procesoch dutiny ústnej, hltanu, žalúdka, ale aj tenkého a hrubého čreva. Kapsuly sú vhodným potravinovým doplnkom pri žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, no takisto artróze, artritíde a ťažkostiach s kĺbmi.

Cytosan podporuje liečbu zápalových prejavov na pokožke, ako je akné, lupienka, najrôznejšie ekzémy a alergie. Pozitívne pôsobí aj proti chronickému únavovému syndrómu a nedostatku energie, pomáha lepšie sa vyrovnať s chorobami a bráni ich prípadnému návratu. Telo regeneruje, posilňuje a vyplavuje z neho škodlivé látky.

Posilnenie celého organizmu

Kapsuly Cytosan sú prírodným doplnkom stravy, ktorý je ideálny v kombinácii so zdravým životným štýlom, ale podporí vás aj vo chvíľach, kedy svoje telo príliš namáhate alebo trpíte nadmerným stresom. Kapsuly obsahujú humáty, látky nachádzajúce sa napríklad v rašeline, ktoré sú schopné prenášať výživu a prospešné zložky v celom organizme.

Podpora detoxikácie

Kapsuly Cytosan majú vplyv na regeneráciu mnohých systémov ľudského organizmu a pomáhajú z tela odplavovať potenciálne škodlivé či nadbytočné látky. Vďaka tomu organizmus šetrne čistia a zlepšujú jeho metabolické pochody. Kapsuly Cytosan podporujú detoxikáciu celého tela a urýchľujú jeho prirodzenú revitalizáciu.

Antioxidanty a kardiovaskulárny systém

Cytosan pôsobí na tie najdôležitejšie orgány ľudského tela. Pomáha posilňovať kardiovaskulárny systém a prispieva k zdravému stavu srdca a ciev. Pôsobí proti voľným radikálom, ktoré sú pôvodcami starnutia organizmu, a tým spomaľuje degeneratívne procesy. Navracia vášmu telu život a potrebnú energiu aj v náročných obdobiach.

Zdravá koža i trávenie

Kapsuly Cytosan majú priaznivý vplyv takisto na tráviaci trakt a pomáhajú harmonizovať tráviace procesy. Pôsobia podporne pri ťažkostiach týkajúcich sa funkcie žalúdka, žlčníka a tenkého či hrubého čreva. Zároveň obsahujú prirodzene protizápalové zložky a podporujú regeneráciu pokožky pri ochoreniach, ako je akné či lupienka. Cytosan pomáha takisto pri chronickej únave a bolestiach hlavy.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jak užívat Energy Cytosan a je třeba časový odstup od užití klasických léků?

Prosím o informaci, jak správně užívat kapsle Cytosan Energy. Bylo mi řečeno, že hodinu před jídlem. Je však ...

Vlastnosti

Složení: Lignohumát draselný, Želatina, Silymarin, Kyselina jantarová, Brilantní modř FCF, Ponceau 4R, Chinolinová žluť, Žluť SY, Oxid titaničitý
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz