/    /    /    /  

Nobilis Tilia D-panthenol na vlasy, rozprašovač 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Kategorie: Vlasové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia D-panthenol na vlasy, rozprašovač 100 ml

D-Panthenol, nebo-li provitamín B5, patří k tradičním bioaktivním látkám. V živých buňkách se mění na kyselinu panthotenovou (vitamín B5), která je důležitou součástí koenzymu Q10. Koenzym Q10 se zúčastňuje mnoha metabolických pochodů. Jestliže se použije na vlasy, kde nejsou živé buňky, vyhlazuje je, dodává jim lesk a udržuje v nich vlhkost. Jeho samostatné použití se nehodí na jemné vlasy, které činí ještě jemnější a může způsobit až jejich lámavost.

certifikáty:
vhodné pro: ochranu vlasů
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal s rozprašovačem

použití: D-Panthenol v koncentraci 10% aplikujeme na vlhké vlasy. Jemně vmasírujeme do vlasové pokožky a do vlasů. Po 3 až 5 minutách opláchneme vodou.
složení: Aqua, D-Panthenol

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz