/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada čajů Diamond Jubilee, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 132 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: BIO Čaje, Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
439
ks
Bez DPH 382 Kč

English Tea Shop Dárková sada čajů Diamond Jubilee, plechová kazeta

Dárková sada čajů English Tea Shop Diamond Jubilee přináší jedinečnou kombinaci kvalitních jednodruhových i míchaných čajů k oslavě výročí 60 let panování britské královny. Sada obsahuje devět různých čajů či čajových směsí, takže si mezi nimi snadno vyberou všichni milovníci čaje. Od klasického černého a zeleného čaje, po bezkofeinový rooibos či ovocný čaj s malinami a jahodami.

Dárková sada obsahuje tradiční černý English Breakfast a také Earl Grey s jemnou příchutí bergamotu, jemný čistý zelený čaj a osvežující mátu. Zelený čaj najdeme v kombinaci se sladkým tropickým ovocem a také voňavou aromatickou citronovou trávou.

Černý čaj si užijete v exotickém pikantním čaji Chai, který kombinuje hřejivé koření, jako je hřebíček, skořice, zázvor, muškátový oříšek a mnohé další. Z bezkofeinových čajů obsahuje sada přirozeně sladký rooibos s tóny lehce nahořklé čokolády a voňavé vanilky. Bez obsahu kofeinu je také ovocný čaj Super ovoce, s osvěžující sladkou chutí malin, jahod a borůvek.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte 3- 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

English Tea Shop Dárková sada čajů Diamond Jubilee, plechová kazeta

Darčeková sada čajov English Tea Shop Diamond Jubilee prináša jedinečnú kombináciu kvalitných jednodruhových aj miešaných čajov k oslave výročia 60 rokov panovania britskej kráľovnej. Sada obsahuje deväť rôznych čajov či čajových zmesí, takže si medzi nimi ľahko vyberú všetci milovníci čaju. Od klasického čierneho a zeleného čaju, po bezkofeínový rooibos či ovocný čaj s malinami a jahodami.

Darčeková sada obsahuje tradičný čierny English Breakfast a tiež Earl Grey s jemnou príchuťou bergamotu, jemný čistý zelený čaj a osviežujúcu mätu. Zelený čaj nájdeme v kombinácii so sladkým tropickým ovocím a tiež voňavou aromatickou citrónovou trávou.

Čierny čaj si užijete v exotickom pikantnom čaji Chai, ktorý kombinuje hrejivé korenie, ako je klinček, škorica, zázvor, muškátový oriešok a mnohé ďalšie. Z bezkofeínových čajov obsahuje sada prirodzene sladký rooibos s tónmi ľahko horkastej čokolády a voňavej vanilky. Bez obsahu kofeínu je tiež ovocný čaj Super ovocie, s osviežujúcou sladkou chuťou malín, jahôd a čučoriedok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: English Breakfast: Černý cejlonský čaj Earl Grey: Černý cejlonský čaj s příchutí bergamotu Zelený čaj: Zelený čaj Máta: Máta kadeřavá Rooibos čokoláda&vanilka: Rooibos, Vanilkové lusky, Kousky čokolády, Příchuť čokolády, Příchuť vanilky Černý čaj Chai: Černý cejlonský čaj, Skořice, Kardamom, Muškátový květ, Hřebíček, Muškátový oříšek, Zázvor, Lékořice, Anýz, Fenykl, Pomerančová kůra, Černý Pepř Citronová tráva, zázvor&citrusy: Citronová tráva, Pomerančová kůra, Zázvor s příchutí pomeranče a mandarinky Zelený čaj&tropické ovoce: Zelený čaj, Máta peprná, Citronová tráva, Příchuť tropického ovoce Superovoce: Ibišek, Rooibos, Máta peprná, Maliny, Jahody, Borůvky, Příchuť malin, Příchuť borůvek
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz