/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness

Značka:
Množství: 12 ks, 24 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů, Dárky pro babičky
Certifikáty: BIO, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
187
ks
Bez DPH 163 Kč

English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness

Dárková sada čajů Wellness English Tea Shop obsahuje šest druhů čajů zabalených do barevných papírových pyramidek. Spojení kvalitního zeleného či bílého čaje, mnoha bylinek a koření v bio kvalitě potěší vaše chuťové pohárky, ať už se zrovna chystáte ulehnout ke spánku, chcete si jen tak odpočinou nebo naopak potřebujete dostat na nohy.

Sada obsahuje čaj Detox se svěží chutí máty okořeněnou fenyklem či lékořicí a doplněnou lehkými květovými tóny. Ten vám pomůže očistit tělo od všech škodlivých látek. Pocit štěstí vás okouzlí ovocnými tóny jablka či pomerančové kůry s hřejivým dotykem kardamonu či skořice. Na cestu do říše snů vás výborně připraví čaj Pro spánek, který v sobě spojuje účinky heřmánku, levandule, chmelu, kozlíku a meduňky. Lepší spalování tuků při redukci tělesné váhy zařídí čaj Na hubnutí. Spojuje v sobě lahodný zelený čaj, skořici, ženšen, zázvor a plody acai.

Pokud budete po ránu potřebovat rychle dostat na nohy, sáhněte po čaji Na vzkříšení. Ten obsahuje kvalitní bílý čaj v kombinaci s moringou, šípkem či citronovou trávou a ženšenem. Ty mu dodávají nejen příjemnou chuť, ale zároveň po ránu nastartují organismus. Čaj Smysly, který je spojením rooibosu, skořice, levandule či citronové trávy okouzlí vaše čichové i chuťové buňky svou svěží kořeněnou vůní se květinovými podtóny.

Příprava: Čajovou pyramidku vložte do hrníčku, zalijte 200 ml čerstvě uvařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Podle chuti můžete osladit medem či třtinovým cukrem.

Upozornění: Některé z čajů v sadě obsahují lékořici. Osoby trpící vysokým krevním tlakem by měly omezit její nadměrnou konzumaci.

English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness

Darčeková sada čajov Wellness English Tea Shop obsahuje šesť druhov čajov zabalených do farebných papierových pyramídiek. Spojenie kvalitného zeleného či bieleho čaju, mnohých byliniek a korenia v bio kvalite poteší vaše chuťové poháriky, či už sa práve chystáte ľahnúť k spánku, chcete si len tak oddýchnuť alebo naopak sa potrebujete dostať na nohy.

Sada obsahuje čaj Detox so sviežou chuťou mäty okorenenou feniklom či sladkým drievkom a doplnenou ľahkými kvetovými tónmi. Ten vám pomôže očistiť telo od všetkých škodlivých látok. Pocit šťastia vás očarí ovocnými tónmi jablka či pomarančovej kôry s hrejivým dotykom kardamómu či škorice. Na cestu do ríše snov vás výborne pripraví čaj Pre spánok, ktorý v sebe spája účinky harmančeka, levandule, chmeľu, valeriány a medovky. Lepšie spaľovanie tukov pri redukcii telesnej váhy zariadi čaj Na chudnutie. Spája v sebe lahodný zelený čaj, škoricu, ženšen, zázvor a plody acai.

Ak sa budete ráno potrebovať rýchlo dostať na nohy, siahnite po čaji Na vzkriesenie. Ten obsahuje kvalitný biely čaj v kombinácii s moringou, šípkou či citrónovou trávou a ženšenom. Tie mu dodávajú nielen príjemnú chuť, ale zároveň ráno naštartujú organizmus. Čaj Zmysly, ktorý je spojením rooibosu, škorice, levandule či citrónovej trávy očarí vaše čuchové i chuťové bunky svojou sviežou korenistou vôňou s kvetinovými podtónmi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Detox: Máta kadeřavá1), Máta klasnatá1), Pískavice1), semínka fenyklu1), Bezový květ1), Kurkuma1), Citronová kůra1), kopřiva1), Rozmarýn1), Lékořice1), afrikán1) Pocit štěstí: Citronová tráva1), Jablko1), Pomerančová kůra1), Zázvor1), Kardamon1), Koriandr1), Skořice1), květy afrikánu1) Pro spánek: hemánek1), Levandule1), květy chmelu1), Kozlík lékařský1), meduňka1) Na hubnutí: Zelený čaj1), Skořice1), Ženšen1), Zázvor1), bobule acai1) Na vzkříšení: Bílý čaj1), moringa1), Šípek1), Skořice1), Citronová tráva1), Máta klasnatá1), kopřiva1), Ženšen1) Smysly: Citronová tráva1), Ibišek1), Rooibos1), listy ostružiníku1), Skořice1), Lékořice1), Levandule1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz