/    /    /    /  

Savon Du Midi Dárková sada mini mýdel 4 x 20 g

Značka:
Množství: 4 x 20 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dárkové sady kosmetiky, Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
171
ks
Bez DPH 141 Kč

Savon Du Midi Dárková sada mini mýdel 4 x 20 g

Mix mini mýdel Savon di Midi v dárkové sadě potěší a překvapí. Mýdla jsou vyrobena z olivového, kokosového a palmového oleje. Mýdla provoní váš šatník, pokud je strategicky rozmístíte mezi prádlo do šuplíků a skříní. Skvěle poslouží na dovolené, kde oceníte malé balení mýdla.

4 barvy - 4 různé parfemace: Lemongrass - citronová tráva, Lavender - levandule, Pine - borovice, Rose - růže

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. První recepty na rostlinná mýdla jsou staré více než 4000 let. Jako základní ingredience pro tvorbu mýdla se mísily rostlinné oleje s potašem (uhličitanem draselným). Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

„Midi je tam, kde rostou olivovníky.“

Toto jednoduché a jasné prohlášení vyslovil francouzský botanik Louis Emberger. Olivový olej je základem nejznámějších francouzských mýdel typu „Savon de Marseille“. Důležitý obchod s mýdly v zemi oliv dobře vzkvétal. První mýdlová továrna produkující známé „Savon de Marseille“ byla založena v Marseille v roce 1578. Dnes se mýdla vyrábějí z olivového, palmového a kokosového oleje. Tyto oleje se míchají se sodou a poté vaří v obrovských kotlích při 120°C po několik dní. Následuje proces proplachování se slanou vodou. Než se mýdlo začne krájet na bloky, substance potřebuje 48 hodin vysychat.

Použití: Mýdlo napěňte v dlaních s troškou vody, naneste na pokožku a smyjte.

Tip: Roztomilá dárková sada různobarevných voňavých mýdel je skvělá jako nečekaný dárek nebo jako mýdlo do hostinského pokoje.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: pevná
přebal: papírový

Výrobce

Savon Du Midi
Bd. de la Lironde 1005
F-34980 Montferrier-sur-Lez
Francie
tel: +33-0-4.67.59.92.26
www.savon-du-midi.eu