/  

Naobay Dárková sada pro miminka 3 ks

Značka:
Množství: 3 ks
Kategorie:
Certifikáty: FSC, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Naobay Dárková sada pro miminka 3 ks

Dárková sada pro miminka NAOBAY obsahuje vše potřebné pro péči o jemnou dětskou pokožku. Šampon a koupelový gel šetrně a zároveň spolehlivě myje citlivou pleť, zbytečně ji nedráždí, ani nevysušuje. Jemné tělové mléko se postará o zklidnění a výživu pleti v jednom kroku, zklidní ji, zjemní a uzamkne tolik potřebnou hydrataci. Ochranný pleťový krém pečuje o dětskou pokožku obzvláště při extrémním počasí, jako je vítr, mráz či prudké slunce. Pleť ochrání, zjemní a zabrání jejímu zarudnutí.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Naobay Dárková sada pro miminka 3 ks

Darčeková sada pre bábätká NAOBAY obsahuje všetko potrebné pre starostlivosť o jemnú detskú pokožku. Šampón a kúpeľový gél šetrne a zároveň spoľahlivo umýva citlivú pleť, zbytočne ju nedráždi ani nevysušuje. Jemné telové mlieko sa postará o upokojenie a výživu pleti v jednom kroku, upokojí ju, zjemní a uzamkne tak veľmi potrebnú hydratáciu. Ochranný pleťový krém sa postará o detskú pokožku obzvlášť pri extrémnom počasí ako je vietor, mráz či prudké slnko. Pleť ochráni, zjemní a zabráni jej začervenaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

NaturChem S.L.
Brac de Pepa 1
46470 MASSANASSA - Valencia
Španělsko
tel: 96 125 00 31
http://www.naturchem.es/