/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada slon, černé čaje

Značka:
Množství: 60 ks, 90 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Dárkové sady čajů, Černé čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
281
ks
Bez DPH 244 Kč

English Tea Shop Dárková sada slon, černé čaje

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní čistý černý čaj ze Srí Lanky. Kovová plechovka je vhodná jako dárek pro všechny milovníky čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Černý čaj patří mezi nejtradičnější a nejoblíbenější nápoje. Díky obsahu teinu skvěle povzbudí tělo i mysl. Čistý cejlonský černý čaj je pěstován a sklízen dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m. Černý čaj vám dodá energii a osvěží kdykoliv během dne stejně jako šálek kávy, kromě kofeinu obsahuje také třísloviny. Šálek černého čaje uklidňuje, zlepšuje náladu a pomáhá se lépe vyrovnat se stresem.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy slonů jsou přeneseny do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté podle chuti oslaďte a ochuťte mlékem.

English Tea Shop Dárková sada slon, černé čaje

Darčeková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekoráciou slona a kvalitný čistý čierny čaj zo Srí Lanky. Kovová plechovka je vhodná ako darček pre všetkých milovníkov čaju. Obsahuje celkom 60 nálevových vrecúšok.

Čierny čaj patrí medzi najtradičnejšie a najobľúbenejšie nápoje. Vďaka obsahu teínu skvelo povzbudí telo aj myseľ. Čistý cejlónsky čierny čaj je pestovaný a zozbieraný podľa tradičných čínskych metód na svahoch centrálneho pohoria Srí Lanky v nadmorskej výške cca 1600 m. Čierny čaj vám dodá energiu a osvieži kedykoľvek počas dňa rovnako ako šálka kávy, okrem kofeínu obsahuje aj triesloviny. Šálka čierneho čaju upokojuje, zlepšuje náladu a pomáha sa lepšie vyrovnať so stresom.

Darčeková plechovka vychádza svojim dizajnom z tradičných slávností na Srí Lanke. Typická veľkolepá slávnosť Esala Perahera je plná elegantných kostýmov, tancov a prekrásne dekorovaných slonov. Práve vyzdobené slony patria k najväčším atrakciám týchto slávností. Slávnostné odevy slonov sú prenesené do farbistého dizajnu plechovky, ktorá vás prenesie do vzdialených exotických krajín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý čaj
i
i

obal: kovový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz