/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada slon, zelené čaje

Značka:
Množství: 60 ks, 90 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zelené čaje, Dárkové sady čajů, Sady čajů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
281
ks
Bez DPH 244 Kč

English Tea Shop Dárková sada slon, zelené čaje

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní zelený čaj ze Srí Lanky. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Základem tohoto čaje je čistý cejlonský zelený čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m. Zelený čaj je považovaný za zázračný nápoj pro udržení skvělého zdraví. Číňané velmi dobře znali léčivé přínosy zeleného čaje již od pradávných časů a používali je k léčbě čehokoli od bolestí hlavy po deprese. Díky velkému podílu antioxidantů chrání zelený čaj před předčasným stárnutím organismu.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě překrásně vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy jsou přenesy do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Příprava: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 3-4 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.

English Tea Shop Dárková sada slon, zelené čaje

Darčeková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekoráciou slona a kvalitný zelený čaj zo Srí Lanky. Je vhodná ako darček pre všetkých milovníkov kvalitného čaju. Obsahuje celkom 60 nálevových vrecúšok.

Základom tohto čaju je čistý cejlónsky zelený čaj, ktorý je vypestovaný a spracovaný podľa tradičných čínskych metód na svahoch centrálneho pohoria Srí Lanky v nadmorskej výške cca 1600 m. Zelený čaj je považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravia. Číňania veľmi dobre poznali liečivé prínosy zeleného čaju od pradávnych čias a používali ich na liečbu čohokoľvek od bolestí hlavy po depresie. Vďaka veľkému podielu antioxidantov chráni zelený čaj pred predčasným starnutím organizmu.

Darčeková plechovka vychádza svojim dizajnom z tradičných slávností na Srí Lanke. Typická veľkolepá slávnosť Esala Perahera je plná elegantných kostýmov, tancov a prekrásne dekorovaných slonov. Práve prekrásne vyzdobené slony patria k najväčším atrakciám týchto slávností. Slávnostné odevy sú prenesené do farbistého dizajnu plechovky, ktorá vás prenesie do vzdialených exotických krajín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Čistý cejlonský zelený čaj
i
i

obal: kovový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz