/    /    /    /    /  

Govinda Datlové cukroví s acai 120 g

Značka:
Množství: 120 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: zdravé cukrovinky
Certifikáty: BIO, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 121 Kč

Govinda Datlové cukroví s acai 120 g

Datlové cukroví Govinda s acai má osvěžující ovocnou chuť s lehce nakyslými tóny. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru a dalších aditiv, je tak zdravým mlsáním, kdykoliv máte chuť na sladké, a zároveň poslouží jako lehká svačinka. Cukroví si můžete dopřát jen tak, ale je skvělé i v kombinaci s neochuceným jogurtem.

Datlové cukroví má přirozeně sladkou chuť díky obsaženému sušenému ovoci a ořechům. Právě datle a meruňky dodávají skvělou medově sladkou chuť, zároveň jsou zdravé a bohaté na množství minerálních látek a vitaminů.

Datle se skvěle doplňují s jemnými mletými mandlemi a nakyslými bobulemi acai, které jsou kromě výtečné chuti také zdravé. Acai jsou plné vitaminů, antioxidantů a vlákniny, Společně s datlemi spolehlivě zasytí, zaženou malý hlad a zasytí. Datlové cukroví je tak skvělou chuťovkou i zdravou svačinkou, když máte chuť na něco sladkého a zároveň zdravého.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Datle1), Mleté zemní mandle1), Meruňky1), Mandle1), Acai prášek1) (3 %) , Pomerančový olej1), Malinový prášek1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Govinda Natur GmbH
Dieselstrasse 13 A
67141 Neuhofen
Německo
http://www.govinda-natur.de/