/    /    /    /    /  

Govinda Datlové raw cukroví s konopím Canna Runner 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: zdravé cukrovinky
Certifikáty: BIO, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
120
ks
Bez DPH 104 Kč

Govinda Datlové raw cukroví s konopím Canna Runner 100 g

Datlové raw cukroví s konopím Govinda Canna Runner přináší neobvyklou kombinaci sladkého ovoce a sušených plodů, vše oslazené pouze agávovým sirupem. Díky kvalitním surovinám má cukroví skvělou chuť, zasytí, zažene chuť na sladké a zároveň je zdravé. Navíc obsahuje 15 % konopného proteinu, což s ostatními surovinami tvoří jedinečnou svačinku pro fyzicky aktivní lidi.

Ovocné cukroví Canna Runner má osvěžující sladkou chuť díky spojení sušených datlí, mandlí, dýňového semínka a konopného proteinu. Datle dodávají přirozeně sladkou medovou chuť a zároveň jsou bohaté na množství vlákniny a minerálních látek. Suché plody jsou bohatým zdrojem energie, najdeme v nich množství vitaminů, antioxidantů a minerálních látek. Snadno zasytí a zaplní žaludek.

Datlové cukroví je navíc přislazeno agávovým sirupem a dochuceno pomerančovým práškem. Cukroví si můžete užít jako malou svačinku jen tak nebo v kombinaci třeba s jogurtem. Zasytí a dodá energii po fyzické námaze, poslouží i jako zobání k televizi nebo když máte chuť na sladké.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Datle1), Mandle1), Dýňové semínko1), Konopný protein (15 %) , Kakaové boby1), Agáve1), Prášek ze sušených pomerančů1)
1) Bio
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Govinda Natur GmbH
Dieselstrasse 13 A
67141 Neuhofen
Německo
http://www.govinda-natur.de/