/    /    /    /    /  

Govinda Datlovo-jablečné cukroví s chia semínky 120 g

Značka:
Množství: 120 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: zdravé cukrovinky
Certifikáty: BIO, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
123
ks
Bez DPH 107 Kč

Govinda Datlovo-jablečné cukroví s chia semínky 120 g

Datlovo-jablečné cukroví Govinda s chia semínky má osvěžující chuť díky kombinaci sušeného ovoce. Cukroví v sobě spojuje pouze sušené plody bez přídavku cukru a dalších aditiv, je tak zdravým mlsáním, kdykoliv máte chuť na sladké, a zároveň poslouží jako lehká svačinka. Cukroví si můžete dopřát jen tak, ale je skvělé i v kombinaci s neochuceným jogurtem.

Datlovo-jablečné cukroví má přirozeně sladkokyselou chuť díky obsaženému sušenému ovoci. Datle dodávají skvělou medově sladkou chuť, zároveň jsou zdravé a bohaté na množství minerálních látek a vitaminů. O příjemnou nakyslost se postarají sušená jablka společně s citronovým olejem. 

Cukroví je navíc obohaceno o zdravá chia semínka a prášek z plodů baobabu. Obě dvě superpotraviny jsou bohaté na vlákninu i vitaminy, posilují trávení a samozřejmě skvěle chutnají. Cukroví je tak výbornou chuťovkou i zdravou svačinkou, když máte chuť na něco sladkého a zároveň zdravého.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sušená jablka1) (45 %) , Datle1), Zahuštěná jablečná šťáva1), Chia semínka1) (2 %) , Naklíčená pohanka1), Citronový olej1), Prášek z baobabu1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Govinda Natur GmbH
Dieselstrasse 13 A
67141 Neuhofen
Německo
http://www.govinda-natur.de/