/    /    /    /    /  

Batex Deka jednostranná prodloužená z vlněného včesu, 104

Značka:
Množství: 140x220 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
2410
ks
Bez DPH 1992 Kč

Batex Deka jednostranná prodloužená z vlněného včesu, 104

Jednostranná prodloužená deka z vlněného včesu od firmy Batex je výborným společníkem pro chladné zimní i horké letní noci. Z jedné strany báječně hřeje, z druhé strany příjemně chladí. Má prodlouženou délku a je tak přímo na míru dělaná všem vysokým lidem, kterým neustále táhne na nohy, nebo těm co se rádi pořádně zachumlají a užívají si spoustu prostoru pod přikrývkou.

Jednu stranu deky tvoří ovčí vlna vetkávaná do úpletu v přírodní barvě. Ovčí vlna je dokonalý přírodní materiál. Má výbornou výhřevnost, ale zároveň se přizpůsobuje okolním teplotám, takže se pod dekou nezpotíte a nehrozí ani zapaření pokožky. Každé vlněné vlákno je navíc obaleno ovčím tukem lanolinem, jenž  jej chrání před poškozením a navíc má blahodárné účinky na lidskou pokožku.

Když vám bude velké horko, deku si můžete otočit a ochladit se přírodní bavlnou tkanou do damaškového vzoru. Použitý druh bavlny je velmi jemný, nedráždí ani jemnou dětskou pokožku, naopak ji příjemně chladí a hladí. Deku lze velmi jemně prát v ruce na 30 °C. Do vody přidejte prací prostředek s lanolinem, který deku vypere a zároveň ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Deka jednostranná prodloužená z vlněného včesu, 104

Jednostranná predĺžená deka z vlneného včesu od firmy Batex je výborným spoločníkom na chladné zimné aj horúce letné noci. Z jednej strany výborne hreje, z druhej strany príjemne chladí. Má predĺženú dĺžku a je tak priamo na mieru robená všetkým vysokým ľuďom, ktorým neustále ťahá na nohy, alebo tým, čo sa radi poriadne zamotajú a užívajú si veľa priestoru pod prikrývkou.

Jednu stranu deky tvorí ovčia vlna votkávaná do úpletu v prírodnej farbe. Ovčia vlna je dokonalý prírodný materiál. Má výbornú výhrevnosť, no zároveň sa prispôsobuje okolitým teplotám, takže sa pod dekou nespotíte a nehrozí ani zaparenie pokožky. Každé vlnené vlákno je obalené ovčím tukom lanolínom, ktorý ho chráni pred poškodením, a navyše má blahodarné účinky na ľudskú pokožku.

Keď vám bude veľké teplo, deku si môžete otočiť a ochladiť sa prírodnou bavlnou tkanou do damaškového vzoru. Použitý druh bavlny je veľmi jemný, nedráždi ani jemnú detskú pokožku, naopak ju príjemne chladí a hladí. Deku možno veľmi jemne prať ručne na 30°C. Do vody pridajte prací prostriedok s lanolínom, ktorý deku vyperie a zároveň ošetrí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz