/    /    /    /    /  

Batex Deka jednostranná z vlněného včesu, 102

Značka:
Množství: 140x200 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
2280
ks
Bez DPH 1884 Kč

Batex Deka jednostranná z vlněného včesu, 102

Jednu stranu deky Batex tvoří ovčí vlna vetkávaná do úpletu v přírodní barvě. Ovčí vlna je dokonalý přírodní materiál. Má výbornou výhřevnost, ale zároveň se přizpůsobuje okolním teplotám, takže se pod dekou nezpotíte a nehrozí ani zapaření pokožky. Každé vlněné vlákno je navíc obaleno ovčím tukem lanolinem, jenž  jej chrání před poškozením a navíc má blahodárné účinky na lidskou pokožku.

Ovčí vlna má sama o sobě velkou trvanlivost a při správné péči vám může vydržet tato pokrývka i několik desítek let. Vlna je navíc výborný materiál z obnovitelných přírodních zdrojů. Ovcím neustále dorůstá a musí se jednou až dvakrát ročně ostříhat. Batex vlnu navíc odebírá od drobných beskydských chovatelů ovcí, což dělá z těchto přírodních lůžkovin nejen výbornou ekologickou volbu, ale i etickou vůči chovaným zvířatům.

Když vám bude velké horko, deku si můžete otočit a ochladit se přírodní bavlnou tkanou do damaškového vzoru. Použitý druh bavlny je velmi jemný, nedráždí ani jemnou dětskou pokožku, naopak ji příjemně chladí a hladí. Deku lze velmi jemně prát v ruce na 30 °C. Do vody přidejte prací prostředek s lanolinem, který deku vypere a zároveň ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Deka jednostranná z vlněného včesu, 102

Jednu stranu deky Batex tvorí ovčia vlna votkávaná do úpletu v prírodnej farbe. Ovčia vlna je dokonalý prírodný materiál. Má výbornú výhrevnosť, ale zároveň sa prispôsobuje okolitým teplotám, takže sa pod dekou nespotíte a nehrozí ani zaparenie pokožky. Každé vlnené vlákno je navyše obalené ovčím tukom lanolínom, ktorý ho chráni pred poškodením, a navyše má blahodarné účinky na ľudskú pokožku.

Ovčia vlna má sama osebe veľkú trvanlivosť a pri správnej starostlivosti vám môže vydržať táto prikrývka aj niekoľko desiatok rokov. Vlna je navyše výborným materiálom z obnoviteľných prírodných zdrojov. Ovciam neustále dorastá a musí sa raz až dva razy ročne ostrihať. Batex vlnu navyše odoberá od drobných beskydských chovateľov oviec, čo robí z týchto prírodných lôžkovín nielen výbornú ekologickú voľbu, ale aj etickú voči chovaným zvieratám.

Keď vám bude veľmi teplo, deku si môžete otočiť a ochladiť sa prírodnou bavlnou, tkanou do damaškového vzoru. Použitý druh bavlny je veľmi jemný, nedráždi ani jemnú detskú pokožku, naopak ju príjemne chladí a hladí. Deku možno veľmi jemne prať ručne na 30 °C. Do vody pridajte prací prostriedok s lanolínom, ktorý deku vyperie a zároveň ošetrí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz