/    /    /    /    /  

Batex Deka oboustranná z vlněného včesu, 101

Značka:
Množství: 140x200 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
3030
ks
Bez DPH 2504 Kč

Batex Deka oboustranná z vlněného včesu, 101

Oboustranná deka z vlněného včesu od firmy Batex je výborným společníkem nejen pro všechny chladnější dny, ale díky své prodyšnosti zahřeje věčné zimomřivce i během letních nocí a bez nežádoucího přehřívání, pocení či zapařování pokožky.

Deku tvoří ovčí vlna vetkávaná do úpletu v přírodní barvě. Ovčí vlna je dokonalý přírodní materiál. Má výbornou výhřevnost, ale zároveň se přizpůsobuje okolním teplotám, takže se pod dekou nezpotíte a nehrozí ani zapaření pokožky. Každé vlněné vlákno je navíc obaleno ovčím tukem lanolinem, jenž  jej chrání před poškozením a navíc má blahodárné účinky na lidskou pokožku.

Ovčí vlna má sama o sobě velkou trvanlivost a při správné péči vám může vydržet tato pokrývka i několik desítek let. Vlna je navíc výborný materiál z obnovitelných přírodních zdrojů. Ovcím neustále dorůstá a stříhá se jednou až dvakrát ročně. Batex vlnu navíc odebírá od drobných beskydských chovatelů ovcí, což dělá z těchto přírodních lůžkovin nejen výbornou ekologickou volbu, ale i etickou vůči chovaným zvířatům.

Tuto deku lze prát v ruce ve vodě o 30 °C. Do vody přidejte prací prostředek s lanolinem, který deku vypere a zároveň ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Deka oboustranná z vlněného včesu, 101

Obojstranná deka z vlneného včesu od firmy Batex je výborným spoločníkom nielen pre všetky chladnejšie dni, ale vďaka svojej priedušnosti zahreje večne zimomravých aj počas letných nocí a bez nežiaduceho prehrievania, potenia či zaparovania pokožky.

Deku tvorí ovčia vlna votkávaná do úpletu v prírodnej farbe. Ovčia vlna je dokonalý prírodný materiál. Má výbornú výhrevnosť, ale zároveň sa prispôsobuje okolitým teplotám, takže sa pod dekou nespotíte a nehrozí ani zaparenie pokožky. Každé vlnené vlákno je navyše obalené ovčím tukom lanolínom, ktorý ho chráni pred poškodením, a navyše má blahodarné účinky na ľudskú pokožku.

Ovčia vlna má sama o sebe veľkú trvanlivosť a pri správnej starostlivosti vám môže vydržať táto pokrývka aj niekoľko desiatok rokov. Vlna je navyše výborný materiál z obnoviteľných prírodných zdrojov. Ovciam neustále dorastá a strihá sa raz až dva razy ročne. Batex vlnu navyše odoberá od drobných beskydských chovateľov oviec, čo robí z týchto prírodných lôžkovín nielen výbornú ekologickú voľbu, ale aj etickú voči chovaným zvieratám.

Túto deku možno prať ručne vo vode teplej 30 °C. Do vody pridajte prací prostriedok s lanolínom, ktorý deku vyperie a zároveň ošetrí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz