/    /    /    /  

Martina Gebhardt Dekolt spray, Happy Aging 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o dekolt
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
674
ks
Bez DPH 557 Kč

Martina Gebhardt Dekolt spray, Happy Aging 100 ml

Dekolt sprej Martina Gebhardt Happy Aging dodává náročné zralé pokožce dávku hydratace, vitaminů a dalších živin potřebných pro zdraví. Obsažené rostlinné výtažky a květové vody pleť posilují, lehce tonizují a dodávají pokožce zdravý pěstěný vzhled.

Sprej jemnou pokožku dekoltu i krku skvěle osvěžuje a současně o ni pečuje díky obsahu květové vody z růže a květů pomerančovníku. Obzvlášť růže má na stárnoucí pleť skvělé posilující účinky, udržuje ji pružnou, odolnou a zároveň jemnou a hydratovanou. Výrazné anti-age účinky mají i výtažky z hroznů a kočičího drápu, které jsou plné antioxidantů, pokožku chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a podporují její mladistvý vzhled.

Použití: Sprej aplikujte rovnoměrně na pokožku dekoltu a nechte vstřebat. Používejte nejlépe v kombinaci s tělovým mlékem či olejem pro pevné poprsí z řady Happy Aging.

Martina Gebhardt Dekolt spray, Happy Aging 100 ml

Dekolt sprej Martina Gebhardt Happy Aging dodáva náročnej zrelej pokožke dávku hydratácie, vitamínov a ďalších živín potrebných pre zdravie. Obsiahnuté rastlinné výťažky a kvetové vody pleť posilňujú, ľahko tonizujú a dodávajú pokožke zdravý pestovaný vzhľad.

Sprej jemnú pokožku dekolku a krku vynikajúco osviežuje a súčasne ošetruje vďaka obsahu kvetovej vody z ruže a kvetov pomarančovníka. Obzvlášť ruža má na starnúcu pleť vynikajúce posilňujúce účinky, udržiava ju pružnú, odolnú a zároveň jemnú a hydratovanú. Výrazné anti-age účinky majú aj výťažky z hrozna a rastliny mačací dráp, ktoré sú plné antioxidantov, pokožku chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a podporujú jej mladistvý vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Rosa Damascena Flower Water1), Citrus Aurantium Dulcis Flower Water2), Alcohol1), Vitis Vinifera Fruit Extract1), Spagyrische Essence Uncaria Tomentosa Extract, Gold, Silver, Sulfur, Aroma2), Geraniol3), Citronellol3), Linalool3), Limonene3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz