/    /    /    /  

Natracare Denní vložky Regular Maxi 14 ks

Značka:
Množství: 14 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vložky
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, USDA ORGANIC
Hodnocení:
0,0/5 1 hlas
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Natracare Denní vložky Regular Maxi 14 ks

Vložky Natracare Regular Maxi poskytují spolehlivou ochranu během menstruace při normálně silném krvácení. Zároveň jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a je velmi příjemné a pohodlné při nošení. Jejich speciální tvar a prodloužená délka zvyšují pocit bezpečí a ochranu prádla před ušpiněním. 

Tyto menstruační vložky obsahují pouze přírodní materiály. Jsou prodyšné a umožňují pokožce přirozeně dýchat. V jejich složení nenajdete latex, plasty a nejsou ani bělené chlórem, což ocení zejména ženy, které často trpí pocity pálení či svědění a během menstruace se tyto pocity zesilují. Složení bez přidaných chemických látek nenarušuje přirozeně kyselé prostředí citlivé sliznice, které ji chrání před infekcí.

Použitý materiál je v přírodě rozložitelný a lze jej kompostovat. Poskytuje tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň je šetrný k vašemu tělu i životnímu prostředí.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dbejte na hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po dvanácti hodinách.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Organic Cotton, Cellulose from wood pulp, Corn Starch
i
i

obal: papírový

Výrobce

Natracare Bodywise (UK) Ltd. Unit G
7A4 Business Centre Victoria Road
BS11 9DB Bristol
Velká Británie
www.natracare.com