/    /    /    /  

Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g

Značka:
Množství: 120 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 60 g / 97 Kč
Kategorie: Tuhé deodoranty, Deodoranty pro muže, Dárky pro muže
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g

Tuhý krystalový deodorant Purity Vision využívá adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, zůstávají pouze na jejím povrchu, a tak mechanicky neucpávají kožní póry.

Kamenec přirozenou cestou stáhne kožní póry a zároveň působí antibakteriálně, což je nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě není cítit, zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Díky kamenci je výskyt bakterií eliminován, a tím pádem ani nevzniká tělesný zápach.

Kamenec Purity Vision si šetrně a přesto účinně poradí se vznikem nepříjemného pachu a zároveň nebude ucpávat kožní póry a podněcovat záněty potních žláz.

Přírodní varianta proti pocení

V oblasti konvenčních deoroantů se vedou rozsáhlé debaty mezi odborníky o jejich případném nepříznivém vlivu na zdraví lidského organismu. Pokud hledáte přírodní variantu, která bude chránit vaši pokožku před nadměrným pocením a nepříjemným zápachem , zvolte deo krystal. Krystalový deodorant Purity Vision se skládá pouze z jediné ingredience a neobsahuje žádné další přidané látky, které by mohly zatěžovat pokožku či ji dráždit.

Deo krystal

Síla kamence pro vaši pokožku

Deo krystal Purity Vision obsahuje kamenec hlinitý - ačkoliv se také jedná o sloučeninu hliníku, tak se od běžných deodorantů značně liší svými vlastnostmi. Konvenčně prodávané deodoranty a antiperspiranty obsahují sloučeniny hliníku s menšími molekulami. Díky tomu mohou látky pronikat skrze kůži do těla, kde se vstřebávají. Oproti tomu kamenec má molekuly, jež jsou pokožkou těla neprostupné, a je tak zcela omezeno jejich vstřebávání do organismu.

Spolehlivá antibakteriální ochrana

Krystalový deodorant tedy neuzavírá kožní póry a neucpává je mechanicky. Díky tomu nepodněcuje například záněty kožních žláz a je vhodný i na citlivou pokožku podpaží. Zároveň ale účinně chrání proti nepříjemnému zápachu. Je totiž přirozeně antibakteriální, díky čemuž brání množení mikroorganismů, které rozkládají pot a tím způsobují jeho typický pach. Krystal tyto bakterie eliminuje, a tím zápach ani nemůže vzniknout.

Praktická volba po všech stránkách

Deo krystal Purity Vision je zcela bez parfemace, díky tomu jej můžete kombinovat s libovolnými vůněmi. Velkou výhodou je také jeho dlouhodobá výdrž - krystalový deodorant můžete používat několik měsíců i let. Je ekologicky šetrný a šetří i vaši peněženku. Zároveň je v tuhé formě, takže nehrozí jeho vylití a je ideální volbou pro cestování i obnovení vrstvy během dne. Deo krystal je právem jedním z produktů, který vyzkoušíte a už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Použití: Krystal navlhčete vodou a naneste na suché podpaží.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Potassium Alum
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
768 04 Střílky
Česká republika
www.purityvision.cz