/    /    /    /  

Nobilis Tilia Deo kulička cedr a santal 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Deo kuličky, Deodoranty pro muže
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 189 Kč

Nobilis Tilia Deo kulička cedr a santal 50 ml

Přírodní deodorant Nobilis Tilia se svěží vůní cedrového dřeva a lehce nasládlým tónem santalu. Zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu a zajišťuje zklidnění podrážděné pokožky i po holení a depilaci.

Cedrové a santalové dřevo jsou vzácné dřeviny s vynikajícími antiseptickými, protizánětlivými a regeneračními účinky. Zároveň deodorantu propůjčují své nezaměnitelné nasládlé dřevité aroma s lehkou vůní orientu a v kombinaci s citrusy působí svěžím dojmem. Vůně je tak vhodná jak pro muže i ženy.

Speciální složení má i aromaterapeutické účinky především pro navození harmonie, rovnováhy a duševní pohody, pomáhá odbourávat stresové stavy. Cedrové dřevo je známé i pro své tonizační, deodorační a stahující účinky na pokožku, čímž napomáhá zabránění vzniku zápachu z potu a deodorant má i mírný antiperspirační účinek.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku několikrát denně dle potřeby.

Tip: Díky zklidňujícím složkám můžete deodorant použít i bezprostředně po holení a depilaci.

Nobilis Tilia Deo kulička cedr a santal 50 ml

Prírodný dezodorant Nobilis Tilia so sviežou vôňou cédrového dreva a jemne sladkastým tónom santalu zabraňuje vzniku nežiaduceho zápachu a zaisťuje upokojenie podráždenej pokožky aj po holení a depilácii.

Cédrové a santalové drevo sú vzácne dreviny s vynikajúcimi antiseptickými, protizápalovými a regeneračnými účinkami. Zároveň dezodorantu prepožičiavajú svoju nezameniteľne sladkastú drevitú arómu s ľahkou vôňou orientu a v kombinácii s citrusmi pôsobia sviežim dojmom. Vôňa je tak vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy.

Špeciálne zloženie má tiež aromaterapeutické účinky predovšetkým pre navodenie harmónie, rovnováhy a duševnej pohody, pomáha odbúravať stresové stavy. Cédrové drevo je známe tiež pre svoje tonizačné, dezodoračné a sťahujúce účinky na pokožku, čím pomáha zabráneniu vzniku zápachu z potu a dezodorant má aj mierny antiperspiračný účinok.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Zea Mays Starch, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Zinc Ricinoleate, Glycerin, Xantan Gum, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Lauroyl Lactylate, Glyceryl Caprilate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Zinc Lactate, Lactic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Santalum Album Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cedrus Deodora Wood Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Limonene1), Linalool1), Geraniol1), Citral1)
1) Natural essential oils
i
i

barva: bílá
konzistence: lehká krémová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz