/    /    /    /  

Urtekram Deo kulička crystal neutral 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky, Deodoranty pro muže
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Urtekram Deo kulička crystal neutral 50 ml

Kuličkový deodorant Urtekram bez přidané parfemace spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku díky obsahu rostlinného glycerinu. Kamenec přirozenou cestou brání nadměrnému pocení, aniž by docházelo k ucpávání pleťových pórů či dokonce podráždění pokožky.

Deo roll on je natolik účinný díky obsahu kamence. Ten má skvělé antibakteriální účinky, působí adstringentně, lehce stahuje pleťové póry, a brání tak nadměrnému pocení. Deodorant zároveň pečuje o jemnou pokožku namáhanou holením, zklidňuje ji a brání začervenání i nepříjemnému svědění.

Deodorant působí přirozenou cestou, zbytečně neucpává pleťové póry ani nezpůsobuje podráždění citlivé pokožky podpaží. Pouze ničí bakterie vyskytující se v podpaží a způsobující nepříjemný zápach. Pot sám o sobě totiž není cítit, stává se tak až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Plně tak postačí využít přírodních účinků kamence obsaženého v kuličkovém deodorantu.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte rovnoměrně na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou kůži.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin1), Potassium Alum, Xantan Gum
1) Made using organic ingredients
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Dánsko
www.urtekram-kosmetika.cz