/    /    /    /  

Faith in Nature Deo kulička heřmánek 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Faith in Nature Deo kulička heřmánek 50 ml

Deo kulička heřmánek Faith in Nature vás zahalí do jemné bylinkové vůně a zároveň brání nadměrnému pocení i vzniku tělesného zápachu. Spojení éterických olejů a kamence působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně, účinně tak eliminuje pocení a současně pečuje o jemnou pokožku podpaží.

Deo kulička je účinná a přesto jemná díky obsahu kamence. Kamenec působí antibakteriálně, brání zvýšenému pocení a omezuje pach potu. Ve spojení se šťávou z Aloe vera a výtažky z heřmánku se stará o namáhané podpaží, hojí drobné ranky a pokožku celkově zklidňuje.

O jemnou vůni a současně i deodorační účinky se postará éterický olej z hořkého pomeranče a výtažky z heřmánku. Deo kulička zanechá podpaží zklidněné. Navíc, vzhledem k nulovému obsahu alkoholu ji můžete použít i ihned po holení.

Použití: Deodorant aplikujte rovnoměrně na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. Podle potřeby můžete aplikaci během dne opakovat.

Faith in Nature Deo kulička heřmánek 50 ml

Deo guľôčka harmanček Faith in Nature vás zahalí do jemnej bylinkovej vône a zároveň bráni nadmernému poteniu aj vzniku telesného zápachu. Spojenie éterických olejov a kamenca pôsobí prirodzene adstringentne a antibakteriálne, účinne tak eliminuje potenie a súčasne ošetruje jemnú pokožku podpazušia.

Deo guľôčka je účinná a napriek tomu jemná vďaka obsahu kamenca. Kamenec pôsobí antibakteriálne, bráni zvýšenému poteniu a obmedzuje pach potu. V spojení so šťavou z Aloe vera a výťažkami z harmančeka sa stará o namáhané podpazušie, hojí drobné ranky a pokožku celkovo upokojuje.

O jemnú vôňu a súčasne i dezodoračné účinky sa postará éterický olej z horkého pomaranča a výťažky z harmančeka. Deo guľôčka zanechá podpazušie kľudné. Navyše, vzhľadom k nulovému obsahu alkoholu ju môžete použiť aj ihneď po holení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Ammonium Alum, Glycerin, polyglyceryl-4 caprate, Chamomilla Recutita Flower Extract1), Citrus Aurantium Amara Fruit Extract, Tocopherol, Parfum, Citric Acid, Xanthan Gum, Caprylyl Capryl Glucoside, Caprylic Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Limonene2), Linalool2), Geraniol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/