/    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Deo kulička, levandule 88 ml

Značka:
Množství: 88 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Produktová řada: Kiss My Face Liquid Rock
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
181
ks
Bez DPH 150 Kč

Kiss My Face Corp. Deo kulička, levandule 88 ml

Přírodní deodorant Kiss My Face s vůní levandule využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit. Neobsahuje parabeny, hliník ani umělé vůně.

Kamenec je přírodní minerál, který má silné adstringentní účinky. Stahuje póry a přirozeně tak omezuje pocení. Jeho antibakteriální účinek zároveň efetivně zabraňuje vzniku a množení bakterií, a omezuje tak zápach z potu. 

Extrakt z vrbové kúry podporuje adstringentní a antibakteriální účinek kamence. Levandule uklidňuje citlivou pokožku a zanechává ji jemně provoněnou. Deodorant přírodní cestou udržuje podpaží suché a zároveň jemné a bez podráždění.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou a čistou pokožku podpaží podle potřeby. Nechte vstřebat.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Funguje | 8.12.2014 15:54:06 | Quifadis

Deodorant jsem se rozhodla vyzkoušet i po předchozí negativní zkušenosti s kamencovými deodoranty, protože jsem po delším používání měla podrážděnou pokožku. Po tomto deodorantu jsem žádné podráždění neměla. Navíc u mě bezvadně funguje proti zápachu, lépe než některé antisperspiranty. Pocení jako takovému zvlášť nezabraňuje, ale pro toho, kdo se příluš nepotí opravdu doporučuju. Vůni levandule jsem nezaznamenala, spíše cítím jakousi pepřovou vůni, ale vzhledem ke skvělému účinku pro mě na vůni už tolik nesejde. Z mého pohledu je možná až příliš tekutý a na kuliččce/zavírání ulpívá a usychá.. I tak za mě jednoznačné ano, i vzhledem k dobré ceně.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Alum, Polysorbate-20, Hydroxyethylcellulose, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Salix Alba Bark Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Phytate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Kiss My Face Liquid Rock

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz