/    /    /    /  

Nobilis Tilia Deo kulička šalvěj 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky, Deodoranty pro muže
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
1,0/5 1 hlas
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Nobilis Tilia Deo kulička šalvěj 50 ml

Přírodní deodorant Nobilis Tilia se svěží vůní šalvěje a citrusů zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu i při nadměrném pocení a zajišťuje zklidnění podrážděné pokožky i po holení a depilaci. Bylinné extrakty a esenciální oleje o pokožku podpaží pečují, zjemňují ji a chrání před podrážděním.

Krémový roll on deodorant je natolik účinný díky vysokému antibakteriálních esenciálních olejů a rostlinných výtažků. Obzvlášť šalvěj má velmi silné deodorační a antibakteriální účinky, přirozeným způsobem zabraňuje nejen nadměrnému pocení, ale také mikrobiálnímu rozkladu potu, a tím vzniku nežádoucího zápachu. Specialitou šalvěje jsou i repelentní a také aromaterapeutické účinky, kdy pozitivně ovlivňuje jak duševní, tak tělesné oslabení a působí povzbudivě. Vůně deodorantu je čistě bylinná, vhodná pro muže i ženy.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Tip: Díky zklidňujícím složkám můžete deodorant použít i bezprostředně po holení a depilaci.

Nobilis Tilia Deo kulička šalvěj 50 ml

Prírodný dezodorant Nobilis Tilia so sviežou vôňou šalvie a citrusov zabraňuje vzniku nežiaduceho zápachu aj pri nadmernom potení a zaisťuje upokojenie podráždenej pokožky aj po holení a depilácii. Bylinné extrakty a esenciálne oleje pokožku podpazušia ošetrujú, zjemňujú a chránia pred podráždením.

Krémový roll-on deodorant je tak veľmi účinný vďaka vysokému obsahu antibakteriálnych esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov. Obzvlášť šalvia má veľmi silné dezodoračné a antibakteriálne účinky, prirodzeným spôsobom zabraňuje nielen nadmernému poteniu, no tiež mikrobiálnemu rozkladu potu, a tým vzniku nežiaduceho zápachu. Špecialitou šalvie sú aj repelentné a takisto aromaterapeutické účinky, kedy pozitívne ovplyvňuje ako duševné, tak aj telesné oslabenie a pôsobí povzbudivo. Vôňa dezodorantu je čisto bylinná, vhodná pre mužov i ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Zea Mays Starch, Triethyl Citrate, Cetyl Alcohol, Glycerin, Zinc Ricinoleate, Glyceryl Caprilate, Sodium Lauroyl Lactylate, Polyglyceryl-5 Oleate, Xantan Gum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Lactic Acid, Salvia Officinalis Oil, Grandis Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Zinc Lactate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

barva: bílá
konzistence: lehká krémová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz