/    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Deo kulička, sport 88 ml

Značka:
Množství: 88 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Deo kuličky
Produktová řada: Kiss My Face Liquid Rock
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
181
ks
Bez DPH 150 Kč

Kiss My Face Corp. Deo kulička, sport 88 ml

Přírodní deodorant Kiss My Face se sportovní vůní využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit. Neobsahuje parabeny, hliník ani umělé vůně.

Kamenec je přírodní minerál, který má silné adstringentní účinky. Stahuje póry a přirozeně tak omezuje pocení. Jeho antibakteriální účinek zároveň efetivně zabraňuje vzniku a množení bakterií, a omezuje tak zápach z potu. 

Extrakt z vrbové kúry podporuje adstringentní a antibakteriální účinek kamence. Pokožka je jemně provoněna neutrální sportovní vůní. Deodorant přírodní cestou udržuje podpaží suché a zároveň jemné a bez podráždění.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou a čistou pokožku podpaží podle potřeby. Nechte vstřebat.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

| 22.1.2012 04:17:28 |

Dříve jsem používala klasické antiperspiranty z drogerie, když jsem si koupila tuto kuličku, měla jsem strach z nadměrného pocení a pachu. Teď můžu říct, že obavy byly zbytečné, jsem s ní velice spokojena.

Opravdu účinný | 15.3.2012 23:02:21 | Katka

Tento deodorant je opravdu účinný, po celý den i při intenzivním sportu.

Funguje | 16.8.2016 09:42:09 | Tereza

Mezi přírodními deodoranty patří určitě k těm lepším, příjemně reguluje pach i pocení. Vůně je jemná, unisexová, po nanesení není téměř cítít. Veliké balení, takže cenou konkuruje běžným deo z drogerie.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Alum, Polysorbate-20, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Natural Fragrance), Salix Alba Bark Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Phytate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
i
i

konzistence: tekutá
přebal: plastový
produktové řady: Kiss My Face Liquid Rock

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz