/    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Deo kulička, sport 88 ml

Značka:
Množství: 88 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Produktová řada: Kiss My Face Liquid Rock
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
181
ks
Bez DPH 150 Kč

Kiss My Face Corp. Deo kulička, sport 88 ml

Přírodní deodorant Kiss My Face s osvěžující vůní využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit. Neobsahuje parabeny, hliník ani umělé vůně.

Kamenec je přírodní minerál, který má silné adstringentní účinky. Stahuje póry a přirozeně tak omezuje pocení. Jeho antibakteriální účinek zároveň efetivně zabraňuje vzniku a množení bakterií, a omezuje tak zápach z potu. 

Extrakt z vrbové kúry podporuje adstringentní a antibakteriální účinek kamence. Pokožka je jemně provoněna neutrální sportovní vůní. Deodorant přírodní cestou udržuje podpaží suché a zároveň jemné a bez podráždění.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou a čistou pokožku podpaží podle potřeby. Nechte vstřebat.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

| 22.1.2012 04:17:28 |

Dříve jsem používala klasické antiperspiranty z drogerie, když jsem si koupila tuto kuličku, měla jsem strach z nadměrného pocení a pachu. Teď můžu říct, že obavy byly zbytečné, jsem s ní velice spokojena.

Opravdu účinný | 15.3.2012 23:02:21 | Katka

Tento deodorant je opravdu účinný, po celý den i při intenzivním sportu.

Funguje | 16.8.2016 09:42:09 | Tereza

Mezi přírodními deodoranty patří určitě k těm lepším, příjemně reguluje pach i pocení. Vůně je jemná, unisexová, po nanesení není téměř cítít. Veliké balení, takže cenou konkuruje běžným deo z drogerie.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Alum, Polysorbate-20, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Natural Fragrance), Salix Alba Bark Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Phytate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
i
i

konzistence: tekutá
přebal: plastový
produktové řady: Kiss My Face Liquid Rock

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz