/    /    /    /  

Sportique Deo sprej Divoká růže 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Sportique Deo sprej Divoká růže 100 ml

Deo sprej divoká růže Sportique je přírodním deodorantem bez hliníkových solí s dlouhodobým účinkem. Účinně předchází tvorbě pachu potu, aniž by vysušoval nebo dráždil pokožku. Díky obsahu vody z růžových květů má nejen pečující a zklidňující účinky, ale zároveň dodává deodorantu sladkou květovou vůni.

Deodorant díky svému složení účinně eliminuje tvorbu tělesného pachu v podpaží, a je tak vhodný pro každodenní použití i při sportovních aktivitách. Díky obsahu rostlinného glycerinu nijak nevysušuje jemnou pokožku. Olej z květů divoké růže nejen poskytuje pocit svěžesti na dlouhou dobu, ale současně pečuje o citlivou pokožku podpaží, která je náchylná k podráždění. Růžový olej ji regeneruje, zvláčňuje, zklidňuje a chrání před vysušením.

Použití: Deodorant nastříkejte na pokožku podpaží ze vzdálenosti několika centimetrů. Opakujte dle potřeby kdykoliv během dne.

Sportique Deo sprej Divoká růže 100 ml

Deo sprej divoká ruža Sportique je prírodným deodorantom bez hliníkových solí s dlhodobým účinkom. Účinne predchádza tvorbe pachu potu, bez toho aby vysúšal alebo dráždil pokožku. Vďaka obsahu vody z ružových kvetov má nielen ošetrujúce a upokojujúce účinky, ale zároveň dodáva dezodorantu sladkú kvetovú vôňu.

Dezodorant vďaka svojmu zloženiu účinne eliminuje tvorbu telesného pachu v podpazuší, a je tak vhodný pre každodenné použitie aj pri športových aktivitách. Vďaka obsahu rastlinného glycerínu nijako nevysušuje jemnú pokožku. Olej z kvetov divokej ruže nielen poskytuje pocit sviežosti na dlhú dobu, ale súčasne sa stará o citlivú pokožku podpazušia, ktorá je náchylná na podráždenie. Ružový olej ju regeneruje, zvláčňuje, upokojuje a chráni pred vysušením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-3 Caprylate, Rose Flower Oil, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz