/    /    /    /  

Logona Deo sprej ginkgo a coffein, Log Mann 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Deodoranty ve spreji, Deodoranty pro muže
Produktová řada: Logona Mann
Certifikáty: BDIH, NATRUE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
323
ks
Bez DPH 267 Kč

Logona Deo sprej ginkgo a coffein, Log Mann 100 ml

Přírodní deodorant ve spreji Logona Mann s výtažky z ginkga a kofeinu chrání před vznikem tělesného zápachu a zároveň pečuje o jemnou pokožku podpaží. Příjemná kořeněná vůně esenciálních olejů osvěžuje a šetrně brání před tělesnými pachy.

Obsažené výtažky z ginkga pokožku zjemňují a zároveň osvěžují a působí antibakteriálně. Pot sám o sobě není cítit. Zápach se objeví až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bateriemi na povrchu pokožky. Proto stačí zabránit množení baterií a je po zápachu.

Esenciální oleje v kombinaci s výtažky z kofeinu a ginkga vás zahalí do příjemné vůně a zároveň ochrání před tělesným zápachem.

Použití: Sprej aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží ze vzdálenosti 10- 15 centimetrů a nechte vstřebat.

Logona Deo sprej ginkgo a coffein, Log Mann 100 ml

Prírodný deodorant v spreji Logona Mann s výťažkami z ginkga a kofeínu chráni pred vznikom telesného zápachu a zároveň sa stará o jemnú pokožku podpazušia. Príjemná korenistá vôňa esenciálnych olejov osviežuje a šetrne bráni pred telesnými pachmi.

Obsiahnuté výťažky z ginkga pokožku zjemňujú a zároveň osviežujú a pôsobia antibakteriálne. Pot sám o sebe nie je cítiť. Zápach sa objaví v okamihu, keď sa dostane do styku s batériami na povrchu pokožky. Preto stačí zabrániť množeniu batérií a je po zápachu.

Esenciálne oleje v kombinácii s výťažkami z kofeínu a ginkga vás zahalia do príjemnej vône a zároveň ochránia pred telesným zápachom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Lauryl Lactate, Polyglyceryl-10 Laurate, Caffeine1), Dipotassium Glycyrrhiazante, Ginkgo Biloba Leaf Extract1), Glycerin, Lecithin2), Citric Acid, Parfum2), Limonene2), Linalool2), Citral2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový
produktové řady: Logona Mann

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz