/    /    /    /  

Santé Deo sprej krystal Pure Spirit 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Deodoranty ve spreji, Deodoranty pro muže, Dárky pro ženy
Produktová řada: Santé Kristall
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
288
ks
Bez DPH 238 Kč

Santé Deo sprej krystal Pure Spirit 100 ml

Deo sprej Santé Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě vás ochrání před vznikem tělesných pachů i nadměrným pocením a současně je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce. Kamenec působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně, lehce stahuje kožní póry a eliminuje zápach, aniž by ucpával pokožku.

Kamenec je skvělým přírodním deodorantem, který spolehlivě mírní zápach i nadměrné pocení. Jelikož má skvělé antibakteriální účinky, účinně eliminuje výskyt bakterií v podpaží, a tím pádem i vznik nepříjemných pachů. Ve spojení se stříbrem se protibakteriální účinky kamence ještě znásobí. Kamenec působí i lehce adstringentně, stahuje kožní póry, a reguluje tak nadměrné pocení. Čisté přírodní složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku alergiků a ekzematiků, nezpůsobuje podráždění pleti a ani jí nadměrně nezatěžuje.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

*** | 18.1.2014 11:22:13 | Petra

pod názvem Pure Spirit jsem si představila, že bude bez zápachu/vůně, což tak ovšem není.. má velmi specifický zápach, který se mi vůbec nelíbí.. na druhou stranu tento zápach po chvíli vyprchá a nejde tak moc cítit a jelikož používám parfém necítím ho poté vůbec.. co se týká funkčnosti hodnotím ho jako dobrý, nějakou dobu vydrží, ale žádný zázrak nečekejte.. (pořád ale lepší jak ty chemické fujky :P)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Alum, Cinnamic Acid, Silver
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Santé Kristall

Výrobce

SANTE Naturkosmetik GmbH
Zur Kräuterwiese
31020 Salzhemmendorf
Německo
www.sante-kosmetika.cz