/    /    /    /  

Sportique Deo sprej Levandule 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Sportique Deo sprej Levandule 100 ml

Deo sprej  Sportique Levandule šetrným způsobem eliminuje vznik tělesného zápachu a současně mírní nadměrné pocení díky obsahu antibakteriálního levandulového esenciálního oleje. Ten přirozenou cestou osvěžuje, brání nepříjemným zápachům a současně chrání jemnou pokožku podpaží. Deodorant ve spreji s příjemnou levandulovou vůní nejen mírní pocení a eliminuje vznik tělesného zápachu, ale zároveň o pokožku i pečuje.

O jemnou namáhanou pokožku podpaží se postará rostlinný glycerin, který pleť zjemní a zanechá ji hebkou a vláčnou. Bylinný deodorant vás přirozenou cestou ochrání před zápachem i podrážděním jemné pokožky. Deodorant se snadno nanáší, rychle zasychá a nezanechává stopy na kůži ani na oblečení. Jeho jemná levandulová vůně vás příjemně naladí a dodá sebevědomí, které vás bude doprovázet po celý den.

Použití: Aplikujte ráno na čistou a suchou pokožku podpaží, nejlépe ihned po koupeli. Neaplikujte na poškozenou či podrážděnou pleť.

Sportique Deo sprej Levandule 100 ml

Deo sprej Sportique Levanduľa šetrným spôsobom eliminuje vznik telesného zápachu a súčasne mierni nadmerné potenie vďaka obsahu antibakteriálneho levanduľového esenciálneho oleja. Ten prirodzenou cestou osviežuje, bráni nepríjemným zápachom a súčasne chráni jemnú pokožku podpazušia. Dezodorant v spreji s príjemnou levanduľovou vôňou nielen mierni potenie a eliminuje vznik telesného zápachu, ale zároveň sa o pokožku aj stará.

O jemnú namáhanú pokožku podpazušia sa postará rastlinný glycerín, ktorý pleť zjemní a zanechá ju hebkú a vláčnu. Bylinný dezodorant vás prirodzenou cestou ochráni pred zápachom aj podráždením jemnej pokožky. Dezodorant sa ľahko nanáša, rýchlo zasychá a nezanecháva stopy na koži ani na oblečení. Jeho jemná levanduľová vôňa vás príjemne naladí a dodá sebavedomie, ktoré vás bude sprevádzať po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Polyglyceryl - 3 Caprylate, Lavandula Angustifolia Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz