/    /    /    /  

Logona Deo sprej, PUR 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Deodoranty ve spreji, Deodoranty pro muže
Produktová řada: Logona Pur
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
273
ks
Bez DPH 226 Kč

Logona Deo sprej, PUR 100 ml

Jemný přírodní deodorant ve spreji PUR Logona se složením bez přidané parfemace a esenciálních olejů je vhodný i pro potřeby alergické a přecitlivělé choloustivé pleti se sklony k podráždění a alergickým reakcím. Šetrné složení pokožku podpaží lehce tonizuje a spolehlivě tak eliminuje nadměrné pocení i vznik tělesných pachů.

Deodorant ve spreji je vhodný pro každodenní péči o citlivou pleť náchylnou k alergiím i začervenání, zbytečně ji nedráždí, pouze přirozenou cestou chrání. Kamenec, přírodní minerál, má lehké adstringentní a antibakteriální účinky, harmonizuje tak nadměrné pocení a zároveň eliminuje rozklad potu. Účinky kamence jsou navíc podpořeny stříbrem, které mírní působení bakterií aniž by narušilo přirozenou bariéru pokožky. Díky jemnému složení bez parfemace, esenciálních olejů a alkoholu je deodorant vhodný i pro alergiky a citlivou pokožku, mohou jej používat muži i ženy.

Použití: Nastříkejte na suchou čistou pokožku dle potřeby. Je vhodný k dennímu použití.

Dávkování: Deodorant je balen s praktickým sprejovým rozprašovačem ve skleněné lahvičce z matného skla.

Logona Deo sprej, PUR 100 ml

Jemný prírodný deodorant v spreji PUR Logona so zložením bez pridanej parfumácie a esenciálnych olejov je vhodný aj pre potreby alergickej a precitlivenej chúlostivej pleti so sklonmi k podráždeniu a alergickým reakciám. Šetrné zloženie pokožku podpazušia ľahko tonizuje a spoľahlivo tak eliminuje nadmerné potenie aj vznik telesného pachu.

Deodorant v spreji je vhodný pre každodennú starostlivosť o citlivú pleť náchylnú k alergiám aj začervenaniu, zbytočne ju nedráždi, len prirodzenou cestou chráni. Kamenec, prírodný minerál, ľahké adstringentné a antibakteriálne účinky, harmonizuje tak nadmerné potenie a zároveň eliminuje rozklad potu. Účinky kamenca sú navyše podporené striebrom, ktoré mierni pôsobenie baktérií bez toho, aby narušilo prirodzenú bariéru pokožky. Vďaka jemnému zloženiu bez parfumácie, esenciálnych olejov a alkoholu je deodorant vhodný aj pre alergikov a citlivú pokožku, môžu ho používať muži aj ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Potassium Alum, Cinnamic Acid, Silver
i
i

barva: neutrální
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Logona Pur

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz