/    /    /    /  

Savon Du Midi Deodorační vonné papírky Papier d'Arménie, Triple 15 ks

Značka:
Množství: 15 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Osvěžovače do bytu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Savon Du Midi Deodorační vonné papírky Papier d'Arménie, Triple 15 ks

Deodorační vonné papírky Savon Du Midi jsou zdravou a přírodní alternativou moderních chemických osvěžovačů vzduchu. Vyzkoušejte tuto alternativu a nechte se unést intenzivní kořeněnou vůní. Vonné arménské papírky jsou přírodním prostředkem k provonění místností, vznikly už v roce 1885 a patří mezi velmi populární způsoby provonění a osvěžení interiéru.

Papírky obsahují směs vonných látek a používají se stejně jako vonné tyčinky. Odtrhněte z obalu jeden papírek, poskládejte z něj harmoniku, položte na nehořlavý povrch, zapalte a nechte doutnat. Papírek hořením uvolňuje vůně ambroněkadidla a myrhy a přenese vás tak v myšlenkách do oblastí tajemného Orientu. Navíc mají ambroň, kadidlo i myrha povzbuzující účinky a napomáhají soustředění. Rovněž účinně podporují vykašlávání při bronchitidě, kašli, rýmě a zánětu hrtanu.

Použití: Odtrhněte jeden papírek, složte ho do harmoniky, položte na nehořlavou podložku, zapalte a nechte doutnat.

Tip: Vonné papírky mají opravdu intenzivní aroma, které se uvolňuje i za normálního stavu, ani není třeba je zapalovat. Vyzkoušejte papírkem provonět svou šatní skříň.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

Savon Du Midi
Bd. de la Lironde 1005
F-34980 Montferrier-sur-Lez
Francie
tel: +33-0-4.67.59.92.26
www.savon-du-midi.eu