/    /    /    /  

Mádara Deodorant bioaktivní 50 ml

Bio-Active Deodorant

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Produktová řada: Mádara Eco Body
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 4 hlasy
Cena
339
ks
Bez DPH 280 Kč

Mádara Deodorant bioaktivní 50 ml

Bioaktivní deodorant Mádara přirozenou cestou eliminuje nadměrné pocení i tělesný zápach. Díky kombinaci bylinných extraktů a éterických olejů působí roll- on deodorant antibakteriálně, pokožku podpaží zbytečně nedráždí, nezatěžuje a zároveň poskytuje pocit přirozené svěžesti.

Kuličkový deodorant bez obsahu kamence využívá účinků bylinek, které spolehlivě brání vzniku zápachu a zároveň pečují o namáhanou pokožku podpaží. Kombinace růžové květové vody společně s rostlinným glycerinem a extrakty z měsíčku lékařského a heřmánku pleť zklidňují, mírní podráždění a podporují hojení drobných ranek. Růžová voda uzamyká v pokožce hydrataci a pleť chrání, zatímco glycerin umocňuje účinky ostatních bylinných složek.

O účinnou ochranu před pachem potu se postará spojení antibakteriálně působících bylinek jako je šalvěj, máta a citronová tráva. Ty nejenom ochrání před zápachem, ale také dodají deodorantu jemnou lehce kořeněnou květinovou vůni.

Přirozená ochrana

Deodorant Mádara je skvělou alternativou ke konvenčním antiperspirantům a deodorantům. Má velice šetrné složení, které je pro pokožku přirozené a neobsahuje obávané hlinité soli, které mohou mít škodlivé účinky na zdraví. Jeho složení je bohaté na přírodní ingredience a výtažky z rostlin, které mají naopak na kůži příznivý vliv.

Účinně proti pocení i zápachu

Deodorant neucpává póry a pokožku nechává volně dýchat. Má antibakteriální účinné složení, jež brání množení škodlivých mikroorganismů na povrchu pokožky a rozkládání potu, což je proces, který způsobuje nepříjemné zapáchání při pocení. Díky tomu vás efektivně chrání proti pocení a vzniku zápachu po celý dlouhý den.

Jednoduché použití

Aplikace tohoto deodorantu je velice snadná. Díky kuličce jej snadno a rovnoměrně nanesete a můžete jej kdykoliv během dne obnovit pro dlouhotrvající efekt. Deodorant vytváří velmi tenkou vrstvu, která nezatěžuje pokožku a udrží vás svěží po dlouhou dobu. Nezanechává na pokožce nepříjemný film a nemusíte se bát ani o své oblečení. Deodorant můžete díky jeho kompaktním rozměrům nosit po celý den s sebou a je skvělý také na cesty.

Povzbuzující vůně

 Díky kombinaci bylinných extraktů a éterických olejů deodorant příjemně voní a poskytuje pocit přirozené svěžesti. Kombinace šalvěje, máty a citronové trávy nejen, že působí antibakteriálně a chrání tak před nepříjemným zápachem, ale zároveň dodává deodorantu jeho typickou, lehce kořeněnou květinovou vůni.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte rovnoměrně na pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. V případě potřeby aplikaci během dne opakujte.

Mádara Deodorant bioaktivní 50 ml

Bioaktívny dezodorant Mádara prirodzenou cestou eliminuje nadmerné potenie aj telesný zápach. Vďaka kombinácii bylinných extraktov a éterických olejov pôsobí roll-on dezodorant antibakteriálne, pokožku podpazušia zbytočne nedráždi, nezaťažuje a zároveň poskytuje pocit prirodzenej sviežosti.

Guľôčkový dezodorant bez obsahu kamenca využíva účinky byliniek, ktoré spoľahlivo bránia vzniku zápachu a zároveň namáhanú pokožku podpazušia ošetrujú. Kombinácia ružovej kvetovej vody spoločne s rastlinným glycerínom, extraktmi z nechtíka lekárskeho a harmančeka pleť upokojujú, miernia podráždenie a podporujú hojenie drobných raniek. Ružová voda uzamyká v pokožke hydratáciu a pleť chráni, zatiaľ čo glycerín umocňuje účinky ostatných bylinných zložiek.

O účinnú ochranu pred pachom potu sa postará spojenie antibakteriálne pôsobiacich byliniek, ako je šalvia, mäta a citrónová tráva. Tie nielenže ochránia pred zápachom, no takisto dodajú dezodorantu jemnú, ľahko korenistú kvetinovú vôňu.

Prirodzená ochrana

Dezodorant Mádara je výbornou alternatívou ku konvenčným antiperspirantom a dezodorantom. Má veľmi šetrné zloženie, ktoré je pre pokožku prirodzené a neobsahuje obávané hliníkové soli, ktoré môžu mať škodlivé účinky na zdravie. Jeho zloženie je bohaté na prírodné ingrediencie a výťažky z rastlín, ktoré majú naopak na kožu priaznivý vplyv.

Účinne proti poteniu a zápachu

Dezodorant neupcháva póry a pokožku necháva voľne dýchať. Má antibakteriálne účinné zloženie, ktoré bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov na povrchu pokožky a rozkladanie potu, čo je proces, ktorý spôsobuje nepríjemné zapáchanie pri potení. Vďaka tomu vás efektívne chráni proti poteniu a vzniku zápachu po celý dlhý deň.

Jednoduché použite

Aplikácia tohto dezodorantu je veľmi jednoduchá. Vďaka guľôčke ho ľahko a rovnomerne nanesiete a môžete ho kedykoľvek počas dňa obnoviť pre dlhotrvajúci efekt. Dezodorant vytvára veľmi tenkú vrstvu, ktorá nezaťažuje pokožku a udrží vás sviežich po dlhú dobu. Nezanecháva na pokožke nepríjemný film a nemusíte sa báť ani o svoje oblečenie. Dezodorant môžete vďaka jeho kompaktným rozmerom nosiť po celý deň so sebou a je výborný takisto na cesty.

Povzbudzujúca vôňa

Vďaka kombinácii bylinných extraktov a éterických olejov dezodorant príjemne vonia a poskytuje pocit prirodzenej sviežosti. Kombinácia šalvie, mäty a citrónovej trávy nielenže pôsobí antibakteriálne a chráni tak pred nepríjemným zápachom, no zároveň dodáva dezodorantu jeho typickú, jemne korenistú kvetinovú vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Deodorant | 4.3.2016 22:58:47 | Andrea

Deodorant mi plně vyhovuje pro nenáročný den - není opravdu nic cítit, ale při náročnějším programu počítejte s \"mokrým tričkem\".

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Rosa Damascena Flower Water1), Glycerin2), Isopropyl Palmitate, Cymbopogon Martini Oil1), Sodium PCA, Salvia Officinalis Leaf Extract1), Calendula Officinalis Flower Extract1), Mentha Piperita Leaf Extract1), Chamomilla Recutita Flower Extract1), Lysolecithin, Sclerotium Gum, Aroma, Sodium Caproyl/ Lauroyl Lactyl Lactate, Triethyl Citrate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Pullulan, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Geraniol3), Linalool3), Limonene3), Citral3), Farnesol3)
1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Body

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko