/    /    /    /  

Mádara Deodorant bylinkový 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Produktová řada: Mádara Eco Body
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
4,8/5 5 hlasů
Cena
339
ks
Bez DPH 280 Kč

Mádara Deodorant bylinkový 50 ml

Bylinkový roll on deodorant Mádara spolehlivě ochrání před vznikem tělesného zápachu i tu nejcitlivější pokožku. Jemné složení na bázi antibakteriálního kamence, rostlinných výtažků a květových vod šetrným způsobem eliminuje nadměrné pocení a zároveň citlivou pokožku podpaží zklidňuje, mírní podráždění a o pleť pečuje.

Přírodní kuličkový deodorant je natolik jemný a zároveň účinný díky vysokému obsahu kamence. Tento minerál má přirozené adstringentní i antibakteriální účinky, zamezuje nadměrnému pocení a současně eliminuje výskyt bakterií na pokožce, čímž spolehlivě mírní vznik tělesného zápachu. Účinky kamence navíc podpoří i výtažky ze šalvěje, které také působí lehce antibakteriálně.

O zklidnění jemné pokožky namáhané holením se postará rostlinný glycerin v kombinaci s růžovou květovou vodou, které pokožku zjemní a zmírní i nepříjemné zarudnutí a svědění. Jemnou nevtíravou vůni dodávají deodorantu rostlinné výtažky z heřmánku, měsíčku lékařského a máty. Bylinný deodorant šetrně pečuje o pokožku podpaží, zjemňuje ji a současně vám poskytne pocit svěžesti po celý den.

Přirozená ochrana

Deodorant Mádara je skvělou alternativou ke konvenčním antiperspirantům a deodorantům. Má velice šetrné složení, které je pro pokožku přirozené a neobsahuje obávané hlinité soli, které mohou mít škodlivé účinky na zdraví. Jeho složení je bohaté na přírodní ingredience a výtažky z rostlin, které mají naopak na kůži příznivý vliv.

Účinný kamenec

Kamenec je zcela přírodní minerál, který je známý svými adstringentními a antibakteriálními účinky. Není proto žádným překvapením, že se právě tento minerál přidává do deodorantů, protože zamezuje nadměrnému pocení a zároveň eliminuje výskyt bakterií na pokožce a mírní tak vznik nepříjemného tělesného zápachu.

Účinně proti pocení i zápachu

Deodorant neucpává póry a pokožku nechává volně dýchat. Má antibakteriální účinné složení, jež brání množení škodlivých mikroorganismů na povrchu pokožky a rozkládání potu, což je proces, který způsobuje nepříjemné zapáchání při pocení. Díky tomu vás efektivně chrání proti pocení a vzniku zápachu po celý dlouhý den.

Jednoduché použití

Aplikace tohoto deodorantu je velice snadná. Díky kuličce jej snadno a rovnoměrně nanesete a můžete jej kdykoliv během dne obnovit pro dlouhotrvající efekt. Deodorant vytváří velmi tenkou vrstvu, která nezatěžuje pokožku udrží vás svěží po dlouhou dobu. Nezanechává na pokožce nepříjemný film a nemusíte se bát ani o své oblečení. Deodorant můžete díky jeho kompaktním rozměrům nosit po celý den s sebou a je skvělý také na cesty.

Povzbuzující vůně

Díky kombinaci bylinných extraktů a éterických olejů deodorant příjemně voní a poskytuje pocit přirozené svěžesti. Kombinace šalvěje, máty, měsíčku a heřmánku nejen, že působí antibakteriálně a chrání tak před nepříjemným zápachem, ale zároveň dodává deodorantu jeho typickou bylinkovou vůni.

Použití: Deodorant aplikujte na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku!

Mádara Deodorant bylinkový 50 ml

Bylinkový roll-on dezodorant Mádara spoľahlivo ochráni pred vznikom telesného zápachu aj tú najcitlivejšiu pokožku. Jemné zloženie na báze antibakteriálneho kamenca, rastlinných výťažkov a kvetových vôd šetrným spôsobom eliminuje nadmerné potenie a zároveň citlivú pokožku podpazušia upokojuje, mierni podráždenie a pleť ošetruje.

Prírodný guľôčkový dezodorant je tak jemný a zároveň účinný vďaka vysokému obsahu kamenca. Tento minerál má prirodzene adstringentné aj antibakteriálne účinky, zamedzuje nadmernému poteniu a súčasne eliminuje výskyt baktérií na pokožke, čím spoľahlivo mierni vznik telesného zápachu. Účinky kamenca navyše podporia aj výťažky zo šalvie, ktoré tiež pôsobia mierne antibakteriálne.

O upokojenie jemnej pokožky namáhanej holením sa postará rastlinný glycerín v kombinácii s ružovou kvetovou vodou, ktoré pokožku zjemnia a zmiernia aj nepríjemné začervenanie a svrbenie. Jemnú nevtieravú vôňu dezodorantu dodávajú rastlinné výťažky z harmančeka, nechtíka lekárskeho a mäty. Bylinný dezodorant sa šetrne stará o pokožku podpazušia, zjemňuje ju a súčasne vám poskytne pocit sviežosti po celý deň.

Prirodzená ochrana

Dezodorant Mádara je vynikajúcou alternatívou ku konvenčným antiperspirantom a dezodorantom. Má veľmi šetrné zloženie, ktoré je pre pokožku prirodzené a neobsahuje obávané hliníkové soli, ktoré môžu mať škodlivé účinky na zdravie. Jeho zloženie je bohaté na prírodné ingrediencie a výťažky z rastlín, ktoré majú naopak na kožu priaznivý vplyv.

Účinný kamenec

Kamenec je celkom prírodný minerál, ktorý je známy svojimi adstringentnými a antibakteriálnymi účinkami. Nie je preto žiadnym prekvapením, že sa práve tento minerál pridáva do dezodorantov, pretože zamedzuje nadmernému poteniu a zároveň eliminuje výskyt baktérií na pokožke a mierni tak vznik nepríjemného telesného zápachu.

Účinne proti poteniu a zápachu

Dezodorant neupcháva póry a pokožku necháva voľne dýchať. Má antibakteriálne účinné zloženie, ktoré bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov na povrchu pokožky a rozkladanie potu, čo je proces, ktorý spôsobuje nepríjemné zapáchanie pri potení. Vďaka tomu vás efektívne chráni proti poteniu a vzniku zápachu po celý dlhý deň.

Jednoduché použite

Aplikácia tohto dezodorantu je veľmi jednoduchá. Vďaka guľôčke ho ľahko a rovnomerne nanesiete a môžete ho kedykoľvek počas dňa obnoviť pre dlhotrvajúci efekt. Dezodorant vytvára veľmi tenkú vrstvu, ktorá nezaťažuje pokožku a udrží vás sviežich po dlhú dobu. Nezanecháva na pokožke nepríjemný film a nemusíte sa báť ani o svoje oblečenie. Dezodorant môžete vďaka jeho kompaktným rozmerom nosiť po celý deň so sebou a je výborný takisto na cesty.

Povzbudzujúca vôňa

Vďaka kombinácii bylinných extraktov a éterických olejov dezodorant príjemne vonia a poskytuje pocit prirodzenej sviežosti. Kombinácia šalvie, mäty, nechtíka a harmančeka nielenže pôsobí antibakteriálne a chráni tak pred nepríjemným zápachom, no zároveň dodáva dezodorantu jeho typickú bylinkovú vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Velké překvapení | 6.8.2014 16:24:30 | Martina

Kulička voní velice jemně, po aplikaci nelze vůni skoro postřehnout. Vstřebává se trochu déle, ale účinky za to čekání opravdu stojí! Ač se běžně hodně potím a mnohdy na mě nestačí ani pánské deo, Mádara si poradí se zápachem a trochu omezí i pocení.

Spokojenost | 22.8.2016 14:26:55 | Mon

Přidávám se k Martině - ano, sice se déle vstřebává, ale účinek je skvělý, dlouhotrvající. Stojí to za to.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin1), Potassium Alum, Rosa Damascena Flower Water2), Chondrus Crispus Powder, Calendula Officinalis Flower Extract2), Chamomilla Recutita Flower Extract2), Salvia Officinalis Leaf Extract2), Mentha Piperita Extract2), Aroma3), Linalool3), Geraniol3)
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Body

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko