/    /    /    /  

Mastic spa Deodorant Mastic, Herbs 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Deo kuličky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Mastic spa Deodorant Mastic, Herbs 50 ml

Jemný a přesto účinný kuličkový deodorant Herbs Mastic Spa s obsahem vzácné pryskyřice masticha a bylinek zajišťuje antibakteriální ochranu a spolehlivě pohlcuje zápach způsobený pocením. Masticha působí léčivě, napomáhá regeneraci pokožky a pomáhá eliminovat kožní problémy jako jsou ekzémy či lupénka.

Roll on deodorant účinně eliminuje vznik tělesného zápachu i nadměrné pocení díky obsahu přiskyřice mastichy. Ta má svělé antibakteriální a antimykotické schopnosti, regeneruje poškozenou pokožku a přirozenou cestou ji chrání a pomáhá eliminovat pach potu. Masticha má také pozitivní účinky na pokožku trpící nejrůznějšími kožními problémy, mírní projevy alergie, lupénky a dalších. Kuličkový deodorant vás zahalí do jemné osvěžující vůně bylinek, postará se o potřeby jemné pleti a současně vás ochrání před zápachem potu.

Použití: Před použitím protřepat. Poté aplikujte na suchou čistou pokožku dle potřeby.

Upozornění: Deodorant skladujte uzavřený při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Alcohol Denat., PEG-8, Triethyl Citrate, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Caprate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Piroctone Olamine, Vanilla Planifolia Extract, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum
i
i

barva: neutrální
konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz